Джо Байден
Джо Байден 5 канал

Байден прокоментував домовленість США з Німеччиною щодо "Північного потоку-2"

  Читайте по-русски
  За його словами, держави працюють над відповіддю, яку вони можуть дати, якщо Росія навмисно захоче завдати шкоди Україні

  Зупинити будівництво "Північного потоку - 2" вже не вдасться. Адже газопровід майже завершений. Так прокоментував домовленість США з Німеччиною щодо трубопроводу американський президент Джо Байден у коментарі CNN.

  Однак, за його словами, держави працюють над відповіддю, яку вони можуть дати, якщо Росія навмисно захоче завдати шкоди Україні. До слова, видання наголошує: їхня домовленість навряд зупинить дискусії стосовно трубопроводу. Оскільки навіть в урядах самих країн досі тривають суперечки, як правильно вчинити з "Північним потоком-2".

  "Північний потік-2" завершений на 99%. Ідея щось сказати або зробити, щоби зупинити його, була неможлива", – сказав Байден.

  Нагадаємо, напередодні США та Німеччина офіційно повідомили, що домовилися щодо російського газогону. Вашингтон і Берлін спробують послабити економічну залежність України від транзиту російського палива. І виступатимуть за санкції з боку ЄС, якщо Москва використає енергетику для тиску на інші держави. 

  Попередній матеріал
  У столичній лікарні виявили шість випадків COVID-19 штаму "Дельта"
  Наступний матеріал
  Чекали на "русскій мір": СБУ заблокувала агентурну мережу ФСБ РФ, серед інформаторів були правоохоронці й чиновники
  Loading...

  США готові запроваджувати нові санкції проти "Північного потоку-2" – радник Байдена

  Байден не хоче вводити жорсткі санкції проти "Північного потоку-2" – аналітик назвав причину

  Байден пояснив, чому не запроваджує нові санкції проти "Північного потоку-2"