Кіберполіція
Кіберполіція 112.ua

Австралія, Британія, Канада та Нова Зеландія узгодили кіберзахист від атак РФ

  Росія використовує кіберпростір "як складову ширших зусиль із підриву міжнародної системи"

  У Лондоні голови урядів Канади, Британії, Австралії та Нової Зеландії обговорили стратегію протидії російським кібератакам. Про це повідомляє CBC News.

  "Ми знаємо, що Росія робить, і не слід сумніватися, що ця кібервійна є одним із найбільших викликів нашого часу. Разом із нашими найближчими союзниками, троє з яких присутні нині, ми цілодобово працюватимемо з усіма доступними нам технологіями, аби не дозволити агресивним державам та недержавним гравцям взяти гору", – заявила прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей.

  Крім того, вона наголосила, що Росія використовує кіберпростір "як складову ширших зусиль із підриву міжнародної системи".

  Присутні на зустрічі прем'єр-міністри підтвердили свою готовність співпрацювати задля відбиття кібератак й захисту системи правил і норм, які десятиліттями забезпечували мир, стабільність та процвітання.

  "Є на світі люди та держави, які не поділяють наші цінності, підхід до свободи, заснований на правилах порядку. Тож друзям-однодумцям, як ми, важливо триматися разом, аби висловити солідарність. Це надішле чіткий сигнал тим, хто не дотримується правил", – зазначив голова уряду Канади Джастін Трюдо.

  Після перемовин прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей запросила своїх колег на секретний брифінг.

  Довідково: Британія, Канада, Австралія, Нова Зеландія та Сполучені Штати входять до альянсу "Five Eyes". Ці країни проводять спільну радіотехнічну розвідувальну діяльність.

  Нагадаємо, 17 квітня США та Британія звинуватили РФ у новій масштабній кібератаці. Цілями кіберзлочинців були "мільйони" ключових пристроїв, які дозволяють встановлювати з'єднання з Інтернетом – маршрутизатори (роутери), комутатори та файрволи. 

  Як інформував 5.UA, спецслужби США у 2017 році затримали рекордну кількість російських хакерів.

  Попередній матеріал
  Космічний пошук: SpaceX запустила на орбіту супутник для виявлення екзопланет
  Наступний матеріал
  "Я проти": глава "Укравтодору" прокоментував ідею скасування жовтого сигналу світлофора