Володимир Ар'єв
Володимир Ар'єв Радіо Свобода

Ар'єв – Зеленському на закид про повернення РФ до ПАРЄ: "Наступна сесія у жовтні. Дій.Те"

  Читайте по-русски
  Голова делегації РФ у ПАРЄ також сказав Зеленському, що не треба перекладати свій провал на інших

  Голова делегації України в ПАРЄ Володимир Ар'єв відповів на закид президента України Володимира Зеленського про повернення РФ до ПАРЄ, а саме про те, що робили народні депутати в українській делегації в ПАРЄ, аби цього повернення не сталося. Коментар Ар'єв опублікував на своїй сторінці у Facebook.

  Ар'єв написав: "Тут президент (Зеленський – ред.) запитує, що українська делегація зробила, аби не пустити Росію в ПАРЄ? В 2014-му вигнали, в 2015-му вигнали вдруге, в 2016-му ухвалили кілька резолюцій, де була жорстка умова повернення РФ тільки після серйозних кроків з боку Росії. В 2017-му вигнали проросійського президента ПАРЄ, в 2018-му зірвали репорт про повернення РФ, який був ухвалений тепер. Між тим багато інших документів з приводу заручників, моряків, кримських татар, анексії Криму. І сотні зустрічей, переговорів і домовленостей".

  Голова української делегації в ПАРЄ написав, що в нього є зустрічне запитання до Зеленського. 

  "Ви лише вислухали відмови в Берліні, Парижі і на цьому все? Ви, маючи всі можливості і інструменти, як очільник дипломатії, не запропонували жодних зустрічних умов? Чому не знайшли часу зустрітися з українською делегацією, яка просила про зустріч? Ми би пояснили, що міг зробити президент. Чому не набрали Порошенка, який би теж міг пояснити, що робити, бо робив не один раз? Не треба перекладати свій провал на інших. Відсутність досвіду зміниться з часом. Сподіваюсь. А невміння не визнавати власних помилок може не минути ніколи", – написав Ар'єв.

  Наостанок нардеп написав: "Невдовзі у Вас, пане Зеленський, може бути парламентська більшість, свій уряд з міністром закордонних справ, а з тим і можливість показати, на що ви всі разом здатні. Наступна сесія ПАРЄ у жовтні. Дій.Те".

  Як повідомляв 5.UA, на брифінгу в Києві Володимир Зеленський сказав, що рішення ПАРЄ для нього не стало несподіванкою, бо коли він розмовляв із Меркель, то, за його словами, рішення щодо повернення РФ до ПАРЄ "вже було прийняте".

  Додамо, що українська делегація в Парламентській асамблеї Ради Європи просила адміністрацію президента України Володимира Зеленського про зустріч перед сесією ПАРЄ, на якій мали розглядати питання повернення делегації Росії до представницького органу. Це прохання залишилося без відповіді, заявила учасниця української делегації, перший віцеспікер Верховної Ради Ірина Геращенко. "Наша делегація залишилася сам на сам у цій залі", – наголосила вона.

   

  Попередній матеріал
  "У МЗС є всі повноваження": Клімкін пояснив, чому відповів РФ щодо моряків без узгодження із Зеленським
  Наступний матеріал
  Україна розробляє "дорожню карту" збільшення обсягів перероблення шлаків – експерт Мінекології
  Loading...