Прапори України та США
Прапори України та США sq.com.ua

Американці проінспектують військові частини в АТО

Інспекційна група США проведе моніторинг військово-політичної ситуації в центральному і південно-східному регіонах України.

У генштабі ЗСУ повідомляють про те, що делегація з Франції і Норвегії завершила перевірки ВСУ на Чернігівщині, і тепер їм на зміну прибуде ще одна багатонаціональна команда. Інспекційна група США, до складу якої увійдуть також представники Данії та Канади, проведуть моніторинг військово-політичної ситуації в центральному і південно-східному регіонах України.

"Такі заходи мають важливе значенні у контексті поширення серед держав-учасниць ОБСЄ правдивої та неупередженої інформації про ситуацію в Україні, що сприятиме зусиллям міжнародної спільноти, спрямованої на врегулювання конфлікту", — зазначають в Управлінні верифікації Генерального штабу ЗС України.

Інспектори планують відвідування військових частин і підрозділів в районі проведення АТО на території Донецької та Луганської областей. Також американська сторона включила в район інспекції територію Автономної Республіки Крим. Даний крок "є черговим свідченням невизнання США анексії півострова Російською Федерацією", - впевнені в Генштабі ЗСУ.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Чотиризірковий генерал Марк Міллі зі США відвідав позиції сил АТО – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У ДФС повідомили, скільки автівок із іноземною реєстрацією незаконно перебувають в Україні
Наступний матеріал
Україна наполягає, щоб питання введення миротворців на Донбас було розглянуто до кінця року – Геращенко
Loading...