5 канал

Активіст: Президентський закон щодо відшкодування коштів ошуканим вкладникам – це "чистої води популізм"

З кишень рядових платників податків просто витягнуть 1,2 млрд гривень

Керівник проекту громадської організації "Центр UA" Андрій Андрушків називає ухвалений парламентом і підписаний Президентом закон щодо відшкодування коштів ошуканим вкладникам популізмом. Про це він сказав в ефірі "5 каналу".

"Найціннішим для мене став приклад голосування за цей законопроект (Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо відшкодування фізичним особам через систему гарантування вкладів фізичних осіб шкоди, завданої зловживаннями у сфері банківських та інших фінансових послуг" - 5.ua ), який має на меті допомогти обдуреним вкладникам фінансової піраміди, яка чомусь у нас називалася банк "Михайлівський". І знову ж таки, це рішення, яке ухвалив парламент, це президентський законопроект, це чистої води популізм, тому що з кишень рядових платників податків просто витягнуть 1,2 млрд гривень ні за що, ні про що", – зазначив він.

Детальніше дивіться у відео.

Як повідомляв 5.ua, 11 листопада 2016 року Президент України Петро Порошенко вніс до Верховної Ради як невідкладний проект закону щодо захисту ошуканих вкладників банків. Порошенко тоді закликав парламентаріїв у вівторок, 15 листопада, поставити документ на голосування і проголосувати за нього. Як повідомив Порошенко, законопроект передбачає надання права Фонду гарантування вкладів фізичних осіб після ретельного вивчення всіх обставин укладання кожної конкретної депозитної угоди і після розроблення порядку виплат забезпечити повернення коштів.

Нагадаємо, економіст Центру економічної стратегії Дмитро Яблуновський заявив, що можна було б знайти, куди були переведені ці активи, і 90% повернути. 

Попередній матеріал
Обама та Меркель наголосили на збереженні санкцій проти РФ
Наступний матеріал
Футбольний клуб з окупованого Криму почав процес повернення до чемпіонату України серед професіоналів

Мітинг "обурених вкладників" знову дістався НБУ: хто і скільки отримає за протест

Операція "провокація": Чому гучно розрекламовані протести "ошуканих вкладників" закінчилися нічим

"Гоп-стоп" та винагорода за протест: як пройшов мітинг "обдурених вкладників" у Києві

Представники "Батьківщини" організовано збирали "ошуканих вкладників" на мітинги під Нацбанком – Помазанов

Експерт – про захист ошуканих вкладників: "Можна було б знайти, куди були переведені ці активи, і 90% повернути"

5 канал - трансляція наживо