Олена Зеркаль
Олена Зеркаль Twitter / МЗС України

Агресія РФ на Азовському морі: Зеркаль очолила делегацію в "морський" трибунал – указ президента

  Читайте по-русски
  Зеркаль дозволено залучати в установленому порядку представників державних органів, адвокатів, радників, експертів і технічних працівників

  Президент України Володимир Зеленський видав наказ утворити українську делегацію для участі в слуханнях Міжнародного трибуналу ООН з морського права у спорі між Україною та Росією в Гаазі. Відповідний Указ №339/2019 оприлюднено на сайті глави держави.

  "Утворити делегацію України для участі у слуханнях арбітражного трибуналу, створеного згідно з Додатком VII до Конвенції Організації Об'єднаних Націй з морського права 1982 року, стосовно спору між Україною та Російською Федерацією щодо прав прибережної держави в Чорному і Азовському морях та в Керченській протоці (10–14 червня 2019 року, м.Гаага, Королівство Нідерланди)", – йдеться в документі.

  Очолює делегацію заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції, агент України Олена Зеркаль.

  До складу делегації також увійшли посол України в Королівстві Нідерланди Всеволод Ченцов, заступник директора Департаменту – начальник відділу тимчасово окупованих територій Департаменту міжнародного права Міністерства закордонних справ України Оксана Золотарьова, перший заступник генерального директора державного акціонерного товариства "Чорноморнафтогаз" Андрій Кондатов та генеральний директор державного акціонерного товариства "Чорноморнафтогаз" Світлана Нєжнова (обоє за згодою) та представники Міністерства інфраструктури України і Державної прикордонної служби України.

  Голові делегації також дозволено залучати в установленому порядку представників державних органів, адвокатів, радників, експертів і технічних працівників.

  Кабінету Міністрів доручено забезпечити фінансування витрат, пов'язаних із участю делегації України у слуханнях арбітражного трибуналу.

   

  Попередній матеріал
  Сім’ям загиблих на львівській шахті допоможуть шахтарі Донеччини – стало відомо, як саме
  Наступний матеріал
  Співвласник "Кварталу 95" заявив, що СБУ та "Миротворець" не можуть нічого забороняти
  Loading...