Денис Шмигаль
Денис Шмигаль Урядовий портал

9 сторінок на всю каденцію: програму уряду Шмигаля відправлять на доопрацювання

Читайте по-русски
Без ухвалення програми парламентаріями Кабмін Дениса Шмигаля не матиме річного імунітету і він ризикує піти у відставку раніше

Програму дій Кабміну відправлять на доопрацювання. Про це заявив депутат від провладної партії та голова комітету Верховної Ради з питань фінансової і податкової політики Данило Гетманцев.

Сьогодні у стінах парламенту документ мали розглядати народні обранці. Але з невідомих підстав перенесли на четвер. Ідеться про так би мовити дорожню карту, яку уряд мав розпланувати та чітко прописати і впродовж каденції виконувати.

Без ухвалення програми парламентаріями Кабмін Дениса Шмигаля не матиме річного імунітету і він ризикує піти у відставку раніше. І якщо попередній склад Кабінету Міністрів мав понад 100 сторінок такої програми, то уряд під головування Шмигаля написав 9. Небагатослів'ям залишилися незадоволеними в комітетах Ради. Закидали відсутність конструктиву. І про те, що документ відправлять на доопрацювання, віщували кілька тижнів поспіль.

"У Ради є чітка позиція щодо цієї програми. Ми будемо відправляти її на доопрацювання. Я не думаю, що є якісь сумніви у цьому. Тому рішення буде прийнято у четвер. Не влаштовує сама програма. Якби ви її відкрили, то побачили, що на 9 сторінках є набір певних слоганів, певних гасел, певних ідей, з якими з одного боку важко не погодитися, однак реалізації цих ідей не визначена у цій програмі. Тому ми вважаємо, що над нею варто ще попрацювати", – пояснив Гетманцев. 

Як повідомляв 5.UA, Верховний Суд просить Конституційний Суд України терміново перевірити на конституційність карантинні обмеження, запроваджені Кабінетом Міністрів та Верховною Радою на час епідемії коронавірусу.

Попередній матеріал
Третій етап послаблення карантину на Дніпропетровщині: як почали працювати спортзали
Наступний матеріал
Масштабні протести в США: що сказав Дональд Трамп у зверненні до нації – сюжет
Loading...

Кабмін проводить стратегічну сесію, очікується участь президента – ЗМІ

Уряд планує підвищити тарифи на електроенергію для населення

Опівночі Україна відкрила 66 пунктів пропуску на кордоні з країнами ЄС та Молдовою

У програмі уряду йдеться про зниження тиску на бізнес, а в реальності навпаки – Острікова про закон "1210"

Масові звільнення урядовців та судові баталії довкола символіки СС Галичина – "ІнфоВечір"

В Україні планують створити Міністерство військово-промислової політики