strana.in.ua

25 років незалежності України: історія Віктора Януковича

Велика вітчизняна політика не знала більш однозначної постаті

Знаки, вони супроводжуватимуть його від самої митні набуття президентських повноважень, а він даремно на них не зважатиме. Його шлях до найвищої над Дніпром посади буде тривалим та болісним. Його падіння з верхівки українського політичного Олімпу буде раптовим та катастрофічним. Він в'їде до головного кабінету Банкової з другої спроби завдяки маніпуляціям, не досидить у кріслі гаранта трьох днів до чотирьох років і вже полишить Батьківщину рятуючись від справедливого покарання за сотню смертей та клопотатиме перед ворогом про введення військ.

Четвертий Президент України Віктор Янукович. Велика вітчизняна політика не знала більш однозначної постаті. Його прізвище назавжди стане синонімом небачених розкошів та нечуваної корупції. Він увійде в історію як господа Межигір'я, де є хонка, дебаркадер, люстра за 400 тис. євро, страуси, колекція раритетних авто, золотий батон, купа готівки та пеньки для забезпечення наснаги користуватись усім переліченим.

Він надаватиме перевагу взуттю із страусиної шкіри та кортежу, який паралізуватиме столицю двічі на день, полюблятиме косметичні процедури та підлеглих, які не ризикують сперечатись із шефом.

Стара лексика та звички раз за разом виринатимуть у найемоційніші моменти у його житті.

Показово набожний, він забувши про першу леді показово житиме з іншою жінкою, а ще крастиме мільярдами та мститиме ворогам. відповіді на всі питання повинен давати суд. Піклуючись на камери про найменш захищених та демонструючи батьківську турботу про найменших, "батя" вкладатиме в традиційні родинні цінності геть нетрадиційні значення, завдяки чому його старший син-стоматолог стане одним із найбагатших в Україні бізнесменів.

Він забезпечить собі абсолютну владу в країні, відновить повноваження, на які не обирався, повернувши змішану систему, підконтрольну Верховну Раду, а ще створить нові схеми управління країною, придушить медіа та громадянські свободи.

Навіть реалізуючи зароблене його попередником право на проведення євромундіалю, він зробить усе від нього залежне, щоб на трибунах не було поважних гостей, а родина та близькі до неї підприємці заробили на чемпіонаті десятки мільярдів доларів.

Він кілька років обманюватиме Захід, обіцяючи випустити свої ворогів. Він очікувано та сподівано провалить євроінтеграцію, хоча до останнього морочитиме голову першим особам Європейського Союзу та власним громадянам. Він стане заручником московського кредиту та здасть Москві усі стратегічні таємниці.

Читайте також: 25 років незалежності України - історія першого Президента

Читайте також: 25 років незалежності України - історія другого Президента

Читайте також: 25 років незалежності України - історія третього Президента

Попередній матеріал
"Пройшов Сніжне, Лисичанськ, Волноваху": у Луцьку вшанували пам'ять бійця, що не вибрався з Іловаського котла
Наступний матеріал
Порошенко: Окуповані території обов’язково повернуться до української родини
Теги:
Loading...

Мотузяник: Епіцентр бойових дій – Зайцеве і Світлодарськ, по позиціях ЗСУ випущено понад 300 мін

Брифінг речника АПУ з питань АТО Олександра Мотузяника – відео

Луценко схвалив бажання Януковича провести очну ставку, але пропонує зробити це в Києві