Україна ЄС facebook.com/petroporoshenko

У ЄС пояснили Україні, чому першим надали "безвіз" країнам Океанії

  Схвалення Європарламентом безвізу для України відкладено до повного узгодження механізму призупинення безвізу

  Європейський Союз наполягає, що голосування за безвізовий режим для п’яти тихоокеанських острівних держав (у той час, як українське питання не виноситься на голосування) не свідчить про подвійні стандарти. Про це повідомляє УНІАН.

  Як зазначається, представники ЄС наголошують на тому, що відмінність у ставленні до України та цих держав обумовлена різними процедурами затвердження безвізового режиму – із Кірібаті, Соломоновими островами, Мікронезією, Тувалу та Маршалловими островами ЄС вже підписав двосторонні угоди про взаємне скасування віз, в той час як для України безвіз надається у односторонньому порядку.

  Наразі безвіз із згаданими країнами діє в порядку "тимчасового застосування". Для вступу в силу угод вони повинні пройти процедуру ратифікації. Голосування за ратифікацію цих угод має відбутися в Брюсселі в четвер.

  Зазначається, що схвалення Європарламентом безвізового режиму для України відкладено до тих пір, поки не буде завершено узгодження механізму призупинення безвізу. У представництві ЄС також зауважили, що "майбутній механізм призупинення безвізового режиму буде застосовуватися до всіх, більш ніж 60 країн, чиї громадяни подорожуватимуть без візи в ЄС".

  Нагадаємо, перший заступник голови ВР Ірина Геращенко заявила, що Європейський Союз "безсоромно" гальмує надання Україні безвізового режиму і повну ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. 

  Попередній матеріал
  Вибух та пожежа у кафе в Харкові: постраждали четверо студентів-іноземців
  Наступний матеріал
  "Відбулося 16 пусків, завдання виконано": Президенту відзвітували про підсумки ракетних стрільб ЗСУ поблизу Криму

  Україна стала заручником внутрішніх проблем Франції та Німеччини у питанні безвізу - Зеркаль

  У Європарламенті пояснили, чому острівним державам дають безвіз, а Україні – поки що ні

  Безвіз для українців: У Європарламенті сподіваються ухвалити "механізм призупинення" ще у грудні – ЗМІ

  Безвіз для України: чому в ЄС сьогодні не ухвалили механізм призупинення