.
. ukr.media

За даними опитування до Дня англійської мови: головним стимулом у вивченні англійської для своїх дітей українці назвали кар'єру

  Читайте по-русски
  День англійської мови в ООН – міжнародне свято, що відзначається щорічно 23 квітня

  JustSchool, одна з найбільших онлайн-платформ для вивчення англійської мови в Україні, спеціально до Дня англійської мови, який щорічно відзначається 23 квітня, опитала понад 1 тис. батьків з України і з'ясувала головні причини, чому вони віддають своїх дітей вивчати англійську мову. Більшість батьків (80%) відзначають його важливість "для майбутньої кар'єри" дитини.

  Наступною за популярністю причиною виявилася "для спілкування з англомовними людьми" – її вибрали 57% респондентів. Також майже 42% батьків зазначили, що віддали дитину вивчати англійську мову в тому числі "для майбутніх подорожей за кордон". "Для майбутнього або планованого навчання за кордоном "англійську вибирають 33% батьків, а ось "для підготовки до шкільного тестування" лише 18% опитаних.

  Також серед інших причин батьки назвали" просто так " – майже 9%," для переїзду " – 7%.

  Місце проведення опитування: Україна

  Досліджувана сукупність: Жінки і чоловіки з дітьми від 18 років

  Розмір вибірки: 1 136 респондентів

  Час проведення: Опитування проводилося методом онлайн-анкетування з можливістю вибирати кілька відповідей у квітні 2021.

  День англійської мови в ООН – міжнародне свято, що відзначається щорічно 23 квітня. Свято було засновано Департаментом громадської інформації ООН в 2010 році "для святкування багатомовності та культурного розмаїття, а також для сприяння рівноправному використанню всіх шести офіційних мов ООН"

  Про JustSchool:

  JustSchool – це платформа для вивчення англійської мови для дорослих і дітей. Протягом 3 років ми створює свій продукт на основі кращих матеріалів, чуючи зворотний зв'язок від клієнтів , постійно покращуємо і розробляємо програми, курси для комфортного, якісного вивчення англійської мови.

  Попередній матеріал
  Через збройну агресію Росії на Донбасі цьогоріч загинули 7 мирних жителів – Денісова
  Наступний матеріал
  Експерт прогнозує масовий вихід регіонів з "червоної" зони
  Теги:
  Loading...