.
. market-dveri.ua

Види та особливості міжкімнатних дверей

Читайте по-русски
Щоб міжкімнатні двері служили якнайдовше, їх обирають відповідно до умов середовища у місці встановлення

Вироби мають певні характеристики, які роблять їх придатними для вологих або сухих приміщень. У інтернет-магазинах міжкімнатні двері класифіковані за призначенням.

.
.market-dveri.ua

На офіційному сайті "Маркет Двері" пропонується близько 5 000 моделей. Вони розміщені добірками для ванних, кухонь, кімнат, комор, дитячих або офісів. Розглянемо деякі особливості міжкімнатних дверей для приміщень оселі.

Кімната

У спальню або зал зазвичай підходять двері стандартного розміру. За необхідності, готові вироби звужують або зменшують за висотою. Якщо дизайн кімнати передбачає незвичну форму, висоту або ширину дверей, їх виробляють на замовлення. Більшість моделей складаються з дерев'яної рами, фільонки, добіру та лиштви з дерев'яного композиту. Такі конструкції добре ізолюють кімнату від шуму та зберігають тепло. Вони легкі. Також виробляють двері з масиву деревини. Вони важчі та дорожчі від інших моделей.

Для зовнішнього шару полотна ще використовують МДФ – екологічно безпечний матеріал. Його вкривають фарбою, ламінатом або шпоном. Частіше обирають розпашні або розсувні конструкції в залежності від наявності вільного місця та стилю кімнати.

Дитяча кімната

У такі кімнати встановлюють прості у використанні розпашні або розсувні двері типу "купе". Звертають увагу на те, з чого вони зроблені. У дитячих приміщеннях застосовують двері з таких матеріалів:

  • Масив деревини – цілковито природна основа для полотна та рами. Поверхня покривається лаком, який не виділяє шкідливих речовин. Недолік – маленькій дитині доведеться докладати багато зусиль, щоб відкривати та закривати повністю дерев'яні двері, бо вони важкі.
  • Картонна фільонка – цей легкий екологічно безпечний матеріал встановлюється у дерев'яну раму. Такі двері легкі.
  • МДФ – це полотна зі спресованих волокон деревини з додаванням природної сполучної речовини. Такий матеріал на шкодить здоров'ю. На ньому підлітки можуть закріплювати плакати за допомогою кнопок або липкої стрічки.
.
.market-dveri.ua

Також слід звернути увагу на склад покриття дверей для дитячої. Ламінат або ПВХ легко відмиваються від забруднень, акварельної фарби або маркеру. Вони витримують дію дезінфікуючих засобів: не тріскаються та не втрачають кольору. Такі види покриття не шкідливі для здоров'я, не мають неприємного запаху.

Задля безпеки у дитячу кімнату встановлюють двері без порогу, бо маленькі діти часто не помічають його і можуть падати. Також їм зручно кататися або возити машинку без перешкод.

Двері, які підходять для дитячих кімнат, бувають не лише класичних кольорів та фактур під деревину. Їх випускають чорними, білими, рожевими, блакитними, зеленими, жовтими тощо. Але психологи не рекомендують обирати для дверей у дитячу кімнату чорний або білий колір.

Ванна або кухня

У дверей для вологих приміщень така ж конструкція та склад елементів, як і для інших кімнат. Поверхня захищається надійним водостійким лаком. Він герметизує всі деталі дверей, тому волога не проникає углиб деревини, фільонки або МДФ. Також основу вкривають плівкою ПВХ або шпоном.

Для різних приміщень існують сотні моделей дверей. Зорієнтуватися у їх різноманітті допомагають каталоги з класифікацією в онлайн-магазинах. У компанії "Маркет Двері" досвід роботи з дверима вже більше 10 років, тому менеджери розуміються на властивостях та характеристиках кожної моделі, яка показана на сайті. Вони раді допомогти клієнтам обирати найкращі вироби.

Попередній матеріал
У Києві та 18 областях фіксують перевищення рівня госпіталізацій – подробиці
Наступний матеріал
Садовий розповів, як святкуватимуть Великдень у Львові під час локдауну
Теги:
Loading...