Тренажерний зал
Тренажерний зал 24tv.ua

Усе, що ви хотіли знати про вибір одягу для фітнесу

  Читайте по-русски
  Усе більша кількість людей у 21 столітті долучається до заняття спортом, правильного харчування та серйозно цікавляться принципами здорового способу життя. Як правильно обирати одяг для фітнесу розглянемо в цій статті

  У сучасному суспільстві заняття спортом перетворилися у справжню модну звичку, якої дотримуються заради красивих форм і зміцнення здоров'я.

  Рішення долучитися до спортивного способу життя змінить ваше життя на краще, а почати можна з підбору одягу для фітнесу, оскільки правильно підібраний одяг – запорука гарного і комфортного самопочуття під час занять.

  Критерії вибору одягу для занять спортом

  Вибираючи одяг для фітнесу, пам'ятайте – комфорт і зручність понад усе. Підбираючи практичний спортивний гардероб, зверніть увагу на такі обов'язкові вимоги до фітнес-одягу:

  • речі не повинні сковувати рухи і бути занадто тісними, оскільки це викличе дискомфорт;
  • активні види спорту (біг, степ-аеробіка, зумба тощо) вимагають мінімальної кількості речей;
  • віддавайте перевагу тканинам, що "дихають", і уникайте бавовняних речей при інтенсивних тренуваннях, оскільки бавовна надмірно вбирає вологу, а не відводить її;
  • правильно підібраний розмір – запорука зручності і комфорту.

  Підбирати одяг для майбутніх занять у тренажерному залі варто у спеціалізованому спортивному магазині, де продавці-консультанти допоможуть із вибором точного розміру, підберуть костюм для відповідного виду фітнесу і створять стильний образ, адже зовнішній вигляд впливає на впевненість і відчуття під час тренування.

  Різновиди матеріалів одягу для фітнесу

  При підборі спортивного гардероба необхідно враховувати, що під час будь-яких тренувань тіло буде пітніти й активно рухатися, тому від матеріалу спортивного костюму буде залежати комфорт і зручність під час тренування.

  Для виготовлення спортивного одягу сучасні виробники використовують такі матеріали:

  1. Еластан – синтетичне волокно, яке часто використовують у комбінації з іншими тканинами. Добре розтягується, швидко повертається в початкову форму і не втрачає колір навіть при впливі морської солі. Саме еластан масово застосовують для виготовлення купальних костюмів.
  2. Саплекс – матеріал за характеристиками схожий з еластаном, але більш м'який і приємний на дотик, наче бавовна. Одяг із саплекса прекрасно дихає і не втрачає зовнішній вигляд.
  3. Поліестер – синтетичний зносостійкий і практичний матеріал, який не застосовується для виробництва окремих елементів одягу. Найчастіше входить до складу сумішевих тканин і використовується як для підкладок, так і для утеплення верхнього одягу.
  4. Віскоза – целюлозна тканина, що "дихає", не вбираючи при цьому вологу. М'яка на дотик і не викликає алергії.

  Підбираючи одяг для фітнесу, враховуйте вид занять, яким ви плануєте займатися. Варто визначитись із розміром і матеріалом, і пам'ятайте, що ідеальна спортивна форма не відчувається на тілі, оскільки є максимально комфортною і зручною.

  Попередній матеріал
  "Є інші справи" та "зламався літак": як світові лідери проігнорували парад Путіна
  Наступний матеріал
  Коронавірус у Києві: зафіксували 81 новий випадок
  Теги:
  Loading...