Протест
Протест 5 канал

В Одесі активісти пікетували ОДА із закликами звільнити начальника управління транспортної інфраструктури

Читайте по-русски
На знак протесту активісти почепили на будівлю ОДА наліпки та фарбою на асфальті намалювали заклик звільнити чиновника

Активісти та небайдужі зібралися на громадський протест під стінами Одеської ОДА. В руках мітингарі тримали плакати із закликами звільнити начальника управління транспортної інфраструктури. Активісти закидають йому махінації із тендерами щодо обласних перевезень.

"Сюди прийшли родичі і працівники чорноморської транспортної компанії, водії, просто небайдужа громадськість. У вересні цього року відбувся конкурс, засідання конкурсної комісії щодо участі в транспортних перевезень області. І от Андрій Орехов, як голова, на цьому конкурсі він одноосібно приймав рішення, кого треба розглядати кого не розглядати, незважаючи на те – дотриманні закони, не дотримані. Людина казала – ця компанія не буде брати участь і нічого не можна було зробити, без жодних голосувань, одноосібно і є підстави у людей, які сьогодні прийшли, вважати, що це корупція", – каже організатор мітингу Віталій Чорний.

Протестувальники заявляють, що попри подані документи, Чорноморській транспортній компанії так і не дозволили брати участі у тендері по 8-ми об'єктах конкурсу. Небайдужа громада вважає, що причини надумані.

"Він назвав причину, що нібито там під арештом транспортні засоби, але там був представник поліції і представник поліції не підтвердив цю інформацію, відповідно, це вигадана на ходу така відмовка причина для відмови. Кажуть, він вимагає від 5 млн доларів і більше", – переконаний громадський активіст Юрій Горовець.

На знак протесту мітингувальники почепили на будівлю ОДА наліпки та фарбою на асфальті намалювали заклик звільнити чиновника. За це на них склали адмінпротокол. А от зустрічі з керівництвом області, як того вимагали активісти, так і не відбулося.

"Організувати зустріч з кимось із керівництва немає можливості тому, що карантин, похворіли люди. Тому краще щоб було написано на папері і далі розглядалось у встановленому порядку", – повідомив начальник відділу комунікації з громадськістю Одеської ОДА Сергій Сенча.

Свої вимоги щодо чиновника активісти пообіцяли оформити найближчим часом. Також мітингувальники анонсували подальші пікети, зокрема, перед прокуратурою та антикорупційним бюро.

"Доки чиновник не побачить якогось масованого спротиву, масованого тиску, поки це не побачить власне голова адміністрації, нічого не буде, далі буде чинитись свавілля", – заявив громадський активіст Осип Луганський.

Попередній матеріал
COVID-19 у Києві: за добу виявили 441 випадок хвороби, 12 людей померли
Наступний матеріал
Пожежі на Луганщині: у МВС підтвердили факт підпалів окупантами
Теги:
Loading...