офіційний сайт \"Укргазбанку\"

Унікальні умови: "Укргазбанк" кредитуватиме купівлю підприємцям білоруської техніки під 0,1% річних

  Таких умов наразі не надає жоден український банк

  "Укргазбанк" підписав договір про співпрацю з крупним білоруським холдингом "Амкодор" щодо кредитування та фінансування лізингу на продукцію партнера. Як інформує прес-служба фінустанови, договір дозволить українським підприємцям малого та середнього бізнесу додатково отримувати транспортні засоби та обладнання за "унікальними умовами кредитування".

  Зокрема, в рамках співпраці банк фінансуватиме клієнтів МСБ від 0,1% річних – таких умов наразі не надає жоден український банк. Умови фінансового лізингу від "Укргазбанку" становитимуть від 2,7% річних.

  "Ми постійно вдосконалюємо та працюємо над новими заходами щодо стимулювання ефективності бізнесу та надання йому більшої свободи й можливостей. "Укргазбанк" має ексклюзивний договір з урядом Республіки Білорусь і пропонує представникам малого та середнього бізнесу унікальні умови отримання кредитів – від 9% річних на придбання якісної білоруської техніки, транспортних засобів та обладнання. Загалом, за цією програмою "Укргазбанк" вже надав кредитів на суму в 402 млн грн на придбання 639 одиниць техніки, а за програмою фінансового лізингу – 227 одиниць на загальну суму 613 млн грн. В сумі – понад 1 млрд грн. Імпортовано білоруської техніки на загальну суму більше 1,3 млрд грн", – зазначив голова правління Кирило Шевченко під час підписання угоди.

  Вивчивши існуючий попит, спеціалісти фінустанови відзначили високу зацікавленість з боку державного сектора в придбанні товарів білоруського виробництва. На сьогодні органи міського управління активно займаються оновленням складу існуючої техніки і парку колісних транспортних засобів. За попередніми даними, потреба комунального сектора в оновленні техніки та автопарку станом на 2018 рік – $80 млн або приблизно 2-2,5 тис. одиниць.

  Попередній матеріал
  Виділять мільярд: Рада ЄС затвердила четверту програму макрофінансової допомоги Україні
  Наступний матеріал
  Перейменування областей: які документи потрібно буде змінити
  Теги: