5 канал

У Києві запрацював новий пологовий будинок "ЛЕЛЕКА"

Пологовий будинок готовий приймати до 2 500 пологів на рік

У листопаді 2016 року свої двері відкрив пологовий будинок "ЛЕЛЕКА", найбільш сучасний, інноваційний та безпечний пологовий будинок в Україні. Місце розташування – у рекреаційній зоні Києва – Пущі-Водиці.

Обсяг інвестицій у проект склав 17 млн. доларів, у тому числі на закупівлю медичного обладнання витрачено $5 млн. За рахунок позик українських банків було покрито 50% інвестицій. Пологовий будинок готовий приймати до 2 500 пологів на рік.

Під час створення проекту та концепції  пологового будинку "ЛЕЛЕКА" був використаний найкращий світовий досвід подібних закладів і розуміння необхідності впровадження потужної медицини.

У пологовий будинок люди приходять в очікуванні щастя. Ми зробили все можливе, щоб у "ЛЕЛЕЦІ" була особлива атмосфера очікування радості, комфорту, довіри та безпеки.

Ми віримо, що наш пологовий будинок стане лікарнею, в яку захочеться повернутися ще не один раз, як це звучить на перший погляд не парадоксально.

На 8300 м² знаходяться акушерське відділення, відділення патології вагітності, хірургічне відділення, амбулаторне відділення з нагляду за вагітністю, реанімація для новонароджених, ресторан та господарські приміщення.

Задачі пологового будинку "ЛЕЛЕКА" – бути прикладом найкращої медичної установи в Україні та мати високий ступінь довіри, надаючи якісну медичну допомогу, безпеку та бездоганний сервіс.

Для розвитку і впровадження поставлених задач до роботи залучені провідні спеціалісти в області акушерства, гінекології, неонатології з багатолітнім досвідом роботи.

Усі відділення пологового будинку "ЛЕЛЕКА" обладнані сучасною, інноваційною, безпечною і точною апаратурою. Ми маємо унікальне обладнання і системи, котрі вперше привезені в Україну.

Усі пологові зали обладнані сучасними фетальними моніторами, котрі дозволяють контролювати стан плоду як під час вагітності, так і безпосередньо перед початком і під час пологів. У пологовому будинку "ЛЕЛЕКА" фетальні монітори об'єднані в централізовану систему, завдяки якій акушер-гінеколог, навіть не знаходячись поряд з вагітною жінкою, може постійно дистанційно отримувати інформацію про стан плоду і приймати важливі рішення відносно подальшої тактики.

Ми запускаємо електронну систему захисту дітей. При спробі несанкціоновано винести дитину з пологового будинку спрацюють сигналізація та пристрій блокування дверей.

Акушерське відділення пологового будинку розраховано на 15 палат "стандарт", 8 палат "люкс" і 7 палат "VIP".

Кожна палата у пологовому будинку "ЛЕЛЕКА" обладнана системою виклику персоналу, у відповідності до європейських стандартів, яка дозволяє швидко отримати необхідну допомогу і відстежувати якість роботи медичного персоналу. У деяких розвинутих країнах присутність даної системи є не тільки бажаною, а і обов’язковою складовою будь-якої медичної установи.

Ми перші пропонуємо сегмент "VIP" в акушерських послугах на території України. Але, незалежно від вибору пакета, усі пацієнти пологового будинку "ЛЕЛЕКА" будуть отримувати однаковий якісний рівень медичної допомоги.

Пологовий будинок "ЛЕЛЕКА" відповідає усім сучасним міжнародним вимогам для закладів такого типу.

Інфраструктура включає у себе:

- власний ресторан, кухня якого оснащена сучасним обладнанням, що дозволяє готувати якісну дієтичну їжу для усіх, хто знаходиться у стаціонарі, їх гостей та співробітників;

- зал для урочистої виписки новонароджених;

- зручну парковку з можливістю підзарядки електромобілів;

- WI-FI на усій території;

- паркову зону;

- палати з комфортним перебуванням, максимально наближеним до домашніх умов.

У найближчому майбутньому буде відкритий пансіонат для вагітних.

Будівництво пологового будинку проходило в складний для України період. Але віра в добре світле майбутнє країни, рішучість усіх учасників проекту і бажання впроваджувати якісні медичні послуги в Україні допомогли завершити будівництво і запустити у роботу. 

Попередній матеріал
На Тернопільщині автобус з пасажирами перекинувся на дах
Наступний матеріал
Український баскетболіст Кравцов побив історичний рекорд
Теги:
Loading...
В Ізмаїлі поліцейський прийняв пологи у жінки, яка народила двійню

В Ізмаїлі поліцейський прийняв пологи у жінки, яка народила двійню

Двох канадців переплутали у пологовому будинку 41 рік тому

Двох канадців переплутали у пологовому будинку 41 рік тому

На Київщині через пожежу в пологовому відділенні евакуювали 11 новонароджених – ДСНС

На Київщині через пожежу в пологовому відділенні евакуювали 11 новонароджених – ДСНС

У пологових будинках Києва запрацював новий сервіс Мін'юсту

У пологових будинках Києва запрацював новий сервіс Мін'юсту

У селі Пологи підтримали акцію "Школярі Київщини - школярам Донбасу"

У селі Пологи підтримали акцію "Школярі Київщини - школярам Донбасу"

Сьогодні у Києві розпочнеться підключення опалення у пологових будинках, лікарнях та школах

Сьогодні у Києві розпочнеться підключення опалення у пологових будинках, лікарнях та школах