Двох канадців переплутали у пологовому будинку 41 рік тому

  Двоє чоловіків у маленькому канадському місті з'ясували, що 41 рік тому їх переплутали при народженні

  Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на BBC.

  Леон Свенсон і Девід Тейт жили в селищі в провінції Манітоба з чисельністю населення до 5 тисяч осіб, переважно представників корінного народу крі. Вони були знайомі один з одним.

  Обидва народилися в лікарні Norway House Indian Hospital в 1975 році з різницею в три дні. Роботою лікарні на той час керував федеральний уряд.

  Тест ДНК підтвердив, що незабаром після народження хтось поміняв їх місцями, в результаті хлопчиків виховували не їхні біологічні батьки.

  На прес-конференції, де були оголошені результати тестування, обидва чоловіки мало не розплакалися.

  Тейт заявив, що люди, які виростили його, завжди будуть для нього батьками, однак тепер у нього є ще одні батьки і брат. Тейт сказав, що вони вирішили спілкуватися як "одна велика сім'я".

  Це не єдиний випадок підміни дітей в Norway House Indian Hospital. У листопаді минулого року місцева влада виявили, що Люк Мониас і Норман Баркман, народжені там в 1975 році, також були сплутані місцями при народженні. Саме той випадок навів Тейта і Свенсона на думку зробити аналіз ДНК.

  Міністр охорони здоров'я Канади Джейн Філпотт повідомила про початок відомчого розслідування. У міністерстві вважають, що можливі й інші подібні випадки, про які поки що невідомо.

  Попередній матеріал
  Лисенко: Командування бойовиків наказало збивати безпілотники ОБСЄ
  Наступний матеріал
  Смерть російського журналіста в Києві: Начальник управління Нацполіції розповів подробиці розслідування
  Теги:

  У пологовому будинку Чернівців немовлятам подарували перші вишиванки

  Бебі-бум у шведській королівській родині: оприлюднено перші фото новонародженого принца