Гідравліка
Гідравліка 5.ua

У компанії "Гідромаркет" розповіли про найчастіші поломки гідравліки

  Читайте по-русски
  Більше 70% поломок пов'язано з маслом

  Гідравлічна система є незамінним помічником для машини і оператора, тому її вихід із ладу вимагає негайного втручання. Але чому виникають поломки і що найчастіше ламається? Розберімося!

  Гідравлічна система, встановлена на будь-яку машину – будь то трактор, вантажний автомобіль або спецтехніка, дозволяє істотно розширити її функціонал, можливості і прибутковість.

  Підтримка її в справному стані важливо ще й тому, що ремонт може бути досить дорогим. Щоб гідравліка служила довго і працювала коректно необхідно знати, як правильно її експлуатувати і чому виходять із ладу її складові.

  Головні причини поломок гідравлічної системи

  Компанія Hydromarket займається не тільки продажем якісних елементів гідравліки і гідрообладнання, але і її обслуговуванням. На сертифікованих СТО працюють компетентні співробітники, які і розповіли нам про найбільш часті поломки і їх причини.

  1. Більше 70% поломок пов'язано з маслом. Робоче середовище для гідросистеми має особливо важливе значення, тому необхідно використовувати тільки якісну рідину певних параметрів, рекомендовану виробником агрегатів. Також важливо своєчасно її міняти після встановленої кількості відпрацьованих годин або в міру забруднення.
  2. Крім того, варто стежити за рівнем масла в гідробаку: якщо його занадто мало, то система не зможе запуститися або буде працювати із зусиллям, надмірне його кількість буде заливати агрегати. Вчасно потрібно замінювати і засмічені фільтри, які вловлюють і утримують на собі сторонні речовини з масла.
  3. Відсутність належного техобслуговування або його некоректне виконання. Під ТО розуміють періодичну заміну масла і фільтраційних елементів, очищення гідравліки, перевірку її параметрів (рівня і витрати робочої рідини, тиску, ККД), усунення витоків. Помилки полягають у порушенні термінів і використанні невідповідних рідких середовищ, непрофесійних діях без необхідного обладнання та інструментів.
  4. Застосування невідповідних вимогам системи комплектуючих вузлів, ущільнювачів, гідроліній і т. п., а також неправильні настройки клапанів, реле та інших регулюючих пристроїв.

  Причиною поломки гідравліки може стати корозія металів, лакові відкладення і бруд, банальний знос у процесі експлуатації. Купуйте якісне обладнання та доручіть його обслуговування професіоналам – так ви зможете продовжити термін служби гідравліки і забезпечити безвідмовність її роботи.

  Попередній матеріал
  ЦВК назвала остаточну явку на виборах до Ради: де голосували найактивніше
  Наступний матеріал
  ООС за добу: ворог порушив перемир'я, українські воїни підірвалися на вибухівці
  Теги:
  Loading...

  MEDIACAST TV – унікальний український продукт на світовому медіаринку

  Українці отримують роботу за кордоном, погоджуючись на гірші умови, ніж для місцевих, – Лібанова

  ОП "Укрметалургпром": потрібно терміново виробити механізми щодо зниження тарифу "Укренерго" для промисловості

  Екоспільнота пропонує створити єдиний ресурс для екологічного моніторингу

  17 липня уряд розгляне Порядок взаємодії держорганів в портах з екологічних питань

  Зеленський призупинить екологічну перевірку іноземних суден в Чорному морі