"Метінвест"
"Метінвест" фото Цензор.НЕТ

Сторони домовилися про реалізацію спільних проєктів: "Метінвест" підписав меморандум про співпрацю з Primetals Technologies

  Читайте по-русски
  Співпраця включає роботу над технологічними рішеннями, які можуть бути впроваджені на виробничих підприємствах "Метінвесту"

  Міжнародна вертикально інтегрована група металургійних і гірничодобувних компаній "Метінвест" підписала меморандум про співпрацю з компанією Primetals Technologies, міжнародним лідером в області інжинірингу, будівництва та надання послуг для всього життєвого циклу устаткування підприємств металургійної промисловості.

  Документ підписаний в ході проходить в Києві першого міжнародного форуму "декарбонізації сталевій індустрії: виклик для України", передає портал Green Deal.

  Сторони домовилися про реалізацію спільних проектів в галузі сталого розвитку галузі. До них відносяться спільні ініціативи в сфері науково–дослідних робіт в рамках фінансування Horizon Europe і Дослідницького фонду вугілля і сталі, пов'язані з кліматичними та екологічними проблемами в сталеливарній промисловості.

  Співпраця включає роботу над технологічними рішеннями, які можуть бути впроваджені на виробничих підприємствах "Метінвесту", а також над перспективними технологіями та рішеннями для всього ланцюжка поставок металургійної та гірничодобувної промисловості, щоб прискорити процес декарбонізації "Метінвесту". Сфери взаємного інтересу включають енергоефективне і інноваційне виробництво сталі на основі DRI (заліза прямого відновлення), уловлювання та утилізацію вуглецю і металургійного газу.

  Генеральний директор "Метінвесту" Юрій Риженков зазначив, що група продовжує шукати можливості для досягнення вуглецевої нейтральності в майбутньому і розробляє детальну дорожню карту щодо скорочення
  викидів СO2.

  "Ми вважаємо, що співпраця з таким досвідченим технологічним лідером, як Primetals Technologies, сприятиме досягненню проміжної мети декарбонізації і внесе значний вклад у досягнення кліматичної нейтральності з нульовими викидами парникових газів. Це і є головна мета Європейської "зеленого" курсу, яка відповідає зобов'язанням ЄС і України по глобальним кліматичним діям в рамках Паризького угоди ", – сказав гендиректор.

  У свою чергу виконавчий віце–президент і член правління Primetals Technologies Норберт Петермайер констатував, що компанія є довгостроковим технологічним партнером "Метінвесту" з моменту його заснування.

  "Ми пишаємося тим, що супроводжуємо "Метінвест" на його шляху до досягнення цілей по декарбонізації. За десятиліття інновацій, орієнтованих на клієнта, Primetals Technologies стала першопрохідцем в області революційних технологій, і ми впевнені, що таке партнерство допоможе сформувати майбутнє металургійного виробництва ", – сказав Петермайер.

  Primetals Technologies зі штаб–квартирою в Лондоні є світовим лідером в області інжинірингу, будівництва та забезпечення життєвого циклу підприємств металургійної галузі. Компанія пропонує повний комплекс технологій, продуктів і послуг, що включає інтегроване електрообладнання та автоматизацію, цифровизацию і екологічні рішення. Діяльність компанії охоплює кожен етап ланцюжка виробництва чавуну і сталі – від сировини до готової продукції – і включає новітні рішення для сектора кольорової металургії. Primetals Technologies – спільне підприємство Mitsubishi Heavy Industries і партнерів, в якому працює близько 7 000 співробітників по всьому світу.

  Крім того, "Метінвест" підписав меморандум про співпрацю для
  реалізації спільних проектів зі скорочення викидів парникових газів з K1–MET, провідним австрійським дослідним центром у сфері
  металургії.

  "Метінвест" є вертикально інтегрованою гірничодобувною групою компаній, що управляє активами в кожній ланці виробничого ланцюжка від видобутку ЗРС і вугілля та виробництва коксу до випуску напівфабрикатів і кінцевої продукції зі сталі, трубопрокату і рулонів, а також виробництва іншої продукції з високою доданою вартістю. Група складається з видобувних і металургійних підприємств, що знаходяться в Україні, Європі та США, має мережу продажів з охопленням всіх ключових світових ринків.

  У 2020 році виручка групи склала $ 10,5 млрд, а рентабельність за показником EBITDA – 21%.

  Основними акціонерами "Метінвесту" є група "СКМ" (71,24%) і "Смарт–холдинг" (23,76%), які спільно керують компанією.

  Попередній матеріал
  Черговий спалах COVID-19 в Україні експерти очікують уже цього літа
  Наступний матеріал
  Школи скасовують 10-11 класи для учнів: освітній омбудсман дав поради батькам
  Теги:
  Loading...