Безсульфатний шампунь
Безсульфатний шампунь MAKEUP

Шампуні без сульфатів: особливості дії та рекомендації щодо застосування

  Читайте по-русски
  Засоби догляду за волоссям вражають своєю різноманітністю. Практично всі відомі виробники, що займаються виготовленням шампунів, включили у свої колекції безсульфатні варіанти. Ця стаття пропонує розібратися, чим вони відрізняються від звичних, стандартних пропозицій

  Поверхнево-активні речовини у складі шампунів відповідають за очищення волосся і шкіри голови. Найпоширеніший варіант – це сульфати, які мають здатність створювати стійку піну. Регулярно з'являються нові публікації про те, що такі речовини порушують гідроліпідний баланс шкіри, а також їм приписуються інші недоліки (наприклад, підвищення чутливості покривів). Але вони, як і раніше, входять до складу не тільки продуктів побутової хімії, а й до рецептури гелів для душу і для інтимної гігієни, рідкого мила, засобів для зняття макіяжу, гігієни порожнини рота, антисептиків для рук.

  У шампунях найчастіше використовуються лаурилсульфат натрію, лаурил сульфат амонію, лауретсульфат натрію, які не тільки забезпечують інтенсивне очищення, а й регулюють в'язкість продуктів. Безсульфатні варіанти також містять поверхнево-активні речовини. Найчастіше це глікозиди, отримані шляхом переробки кукурудзи, очерету, кокосової олії.

  Важливі особливості:

  • Підходять для чутливої шкіри голови. Делікатне очищення не спричиняє негативної реакції з боку покривів. Здебільшого підходять для сухого, втомленого, пошкодженого, пористого волосся.
  • Зберігають колір забарвлених пасм. Агресивні поверхнево-активні речовини глибоко й ефективно очищають, але вони розкривають кутикулу. Пігмент втрачає стійкість, знижується інтенсивність кольору, з'являється небажаний відтінок (рудий, жовтий). Завдяки щадній дії насиченість колориту зберігається довше.
  • Продовжують ефект кератинового випрямлення. Ця процедура призначена для відновлення пошкоджених ділянок волосяних стрижнів за допомогою спеціального складу. М'яка дія глікозидів не порушує природних процесів і забезпечує пролонгацію досягнутого результату.

  Не слід сприймати безсульфатний шампунь як універсальний засіб. Такі продукти не забезпечують видалення з глибини стрижнів залишків продуктів для стайлінгу, не справляються з вимиванням олій, безсилі проти лупи. Пасмам необхідно адаптуватися до нового засобу, тому на початковому етапі можлива деяка втрата об'єму, а також певні труднощі із формуванням зачіски.

  Але попри певні недоліки, популярність цих продуктів стає дедалі більшою завдяки м'якому, делікатному впливу на пасмо. У мультирегіональному інтернет-магазині MAKEUP можна придбати безсульфатний шампунь із безкоштовною доставкою замовлення за призначенням.

  Попередній матеріал
  Одним не обійтися: чому українці купують школярам декілька рюкзаків
  Наступний матеріал
  В Україні оголосили штормове попередження – які області накриють грози
  Теги:
  Loading...