Євро
Євро pixabay.com

Розгляд та пропозиції щодо проєкту Закону України "Про віртуальні активи" – Simcord

  Читайте по-русски
  Проєкт Закону України "Про віртуальні активи" спрямований на розвиток економіки країни на основі програмних продуктів і систем із використанням технологій блокчейн. Помилки у проєкті Закону "Про віртуальні активи" стали предметом пильної уваги експертів українського бізнесу та блокчейн-індустрії

  Неточності у проекті та коментарі спільноти:

  · "Україна може стати державою для відмивання та легалізації тіньових грошей", – зазначає Павло Чабанов, СЕО #Hackathonhub.

  · "Указують на неграмотність законопроєкту й спроби "створити корупційне корито", щоб зручно було годуватися", – підкреслюється в коментарі засновника DevNull.AI Андрія Хаврющенко.

  · На думку співзасновника Distributed Lab Павла Кравченка, "поняття "токен" у законопроєкті подано у вигляді основного механізму, а не технічного способу обліку", що підносить форму поняття вище самої суті.

  · На думку експертів Науково-дослідного центру блокчейн-рішень, "проблемою є відсутність стандартів і однакового тлумачення понять основних інструментів блокчейну, що не дозволяє розкрити потенційні можливості цієї технології й призводить до плутанини в розумінні навіть базових понять".

  Науково-дослідний центр (НДЦ) надіслав зауваження та пропозиції до проєкту закону на підставі повідомлення Міністерства цифрової трансформації України про проведення його публічного обговорення. У заходах, що проводяться НДЦ, беруть участь представники наукової, бізнес- і блокчейн-спільнот із різних країн світу. Зважаючи на погляди вищезазначених експертів, можна сказати, що в разі неприйняття поправок ця ситуація буде вкрай незрозумілою для світової спільноти.

  Що пропонує Simcord?

  Правки, внесені експертами, мають пряме відношення до того, чим займається Simcord, оскільки її продукти пов’язані з розробкою блокчейн-технологій і алгоритмів консенсусу.

  Участь компанії "Сімкорд" у розробленні законів спрямована на реалізацію стратегічних цілей. Представники компанії виступають як експерти у ході усунення неточностей проєкту закону, як консультанти із розвитку економіки із використанням інформаційних систем на базі блокчейну. Компанія також зацікавлена в якнайшвидшому ухваленні нормативно-правових актів і ефективному впровадженні продуктів, заснованих на базі розподіленого реєстру.

  Експерти вважають, що ухвалення Закону "Про віртуальні активи" із помилками відсуне Україну на задній план у забезпеченні правового регулювання нових ринків на основі блокчейн-технологій. Так, інші країни зможуть скористатися непрофесійним підходом, щоб отримати колосальні переваги.

  Висновок

  Україна узаконює віртуальні активи і переводить криптовалютний ринок у законне поле. Тут помилки неприпустимі, вони можуть призвести до розвалу ринку одного з найбільш високоліквідних активів.

  Презентація проєкту нового закону викликає неоднозначні реакції серед бізнес-структур і блокчейн-спільноти. Усе це вказує на доцільність правок і взяття до уваги думки експертів.

  Попередній матеріал
  Кілька "слуг" виступили проти скандального закону Бужанського про мову
  Наступний матеріал
  За день терористи тричі цілили по позиціях українських воїнів – де було гаряче
  Теги:
  Loading...