Пресконференція "Тиск з боку правоохоронних органів: скільки ще страждати вітчизняному бізнесу?"
Пресконференція "Тиск з боку правоохоронних органів: скільки ще страждати вітчизняному бізнесу?" Українські новини

Пресконференція на тему: "Тиск з боку правоохоронців – скільки ще страждати вітчизняному бізнесу?"

Читайте по-русски
Обговорення якісного бізнес-клімату, який має стати основою процвітаючої ринкової економіки

У четвер, 29 вересня, о 14:00 відбудеться пресконференція на тему: "Тиск з боку правоохоронних органів: скільки ще страждати вітчизняному бізнесу?"

Спікером виступить адвокат і кандидат юридичних наук Микола Павленко, модератором – Денис Волянюк.

Тему зустрічі організатори описують так: "Доки президент України та прем'єр-міністр закликають іноземних інвесторів вкладати кошти у відновлення післявоєнної України, правоохоронці знищують залишки працюючого вітчизняного бізнесу. Тих підприємців, що неухильно сплачують податки та працюють на благо українського народу і нашої з вами країни. Низка надуманих, безпідставних кримінальних проваджень на забудовника Андрія Мартинова – те сьогодення, з яким зараз, на жаль, стикаються багато забудовників в Україні".

Планується обговорити комфортні умови ведення господарської діяльності, або іншими словами – якісний бізнес-клімат в країні, що має стати основою процвітаючої ринкової економіки країни.

До участі та активної дискусії запрошуються представники і представниці профільних міністерств та відомств, громадських організацій, журналісти, забудовники, адвокати.

P.S. За результатами пресконференції адвокати Андрія Мартинова, одного з найкрупніших девелоперів Київщини, звернулися до міжнародної спільноти, американських представництв – щоб захистити вітчизняний бізнес від безпідставних обшуків і блокувань з боку ДБР.

"Це грабіж" – експресивно прокоментував Заслужений юрист України, адвокат Микола Павленко низку надуманих, на його думку, безпідставних кримінальних проваджень на забудовника Андрія Мартинова.

"І мені прикро, – зазначив відомий юрист під час пресконференції в Національній спілці журналістів, – що територіальне управління ДБР у м. Києві наслідує як методи грабіжників, так і їхні прийоми. Особливо прикро, що це відбувається тоді, коли наші представники влади і суспільства шукають засоби з усього світу, бо країна є реципієнтом зовнішньої допомоги. Паралельно з цим місцеві правоохоронні відомства вбивають все що приносить дохід країні і створює робочі місця".

Попередній матеріал
Не можна буде "перевзуватися в повітрі: депутати заборонених проросійських партій мають бути негайно люстровані – законопроєкт "ЄС"
Наступний матеріал
Посольство США у москві закликало своїх громадян негайно залишити росію
Теги:
Loading...