flickr.com

Зростання цін на сталь і залізну руду: металурги збільшили виручку порівняно з І півріччям 2020 на 70% – дані звіту

  Читайте по-русски
  Загалом частка України в консолідованому виторзі впала на 1 пп – до 26%

  Попри значне зростання цін на сталь із початку року (за окремими позиціями – вдвічі) і рекордне здорожчання залізної руди, компанія "Метінвест" за підсумками І півріччя змогла збільшити виручку всього лиш на 70%, сказано в оприлюднених фінансових результатах компанії за МСФЗ. Про це повідомляє "Мінпром".

  "Виручка металургійного сегмента збільшилася на 65% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року – в основному завдяки зростанню продажів готової металопродукції на 1,812 млрд дол. У звітному періоді частка цього сегмента склала 76% від загальної виручки, що на 2 пп (процентний пункт – ред.) нижче в порівнянні з аналогічним періодом минулого року", – сказано у статті.

  Крім того, повідомляється, що за цей самий період виручка гірничодобувного сегмента зросла переважно завдяки зростанню цін на продаж залізорудної продукції – і склала 24% від загальної виручки, що на 2 пп вище порівняно з таким же періодом 2020-го.

  У І півріччі 2021 р. консолідована виручка "Метінвесту" була на 70% більшою порівняно з І півріччям 2020 року – це пояснюють зростанням цін на метало- і залізорудну продукцію, які слідували за глобальними бенчмарками.

  Також компанія збільшила обсяги продажів готової сталевої продукції на 12% завдяки відновленню попиту на стратегічних ринках, а також нещодавно реалізованим інвестпроєктам на металургійних підприємствах Маріуполя. Група збільшила обсяги поставок котунів на 36% на тлі глобального зростання премії за окомковання. За звітний період виручка компанії в Україні зросла до 2,228 млрд дол. – на 64% порівняно з аналогічним періодом 2020 року – в основному за рахунок вищих середніх цін реалізації метало– і залізорудної продукції та збільшення обсягів продажів залізорудної продукції і готової сталевої продукції, які виросли на 11%.

  Загалом частка України в консолідованому виторзі впала на 1 пп – до 26%.

  Попередній матеріал
  США залишили в Афганістані перекладача, який працював на американців і в 2008 році врятував Байдена
  Наступний матеріал
  Українським металургам варто інвестувати в "зелене" виробництво, аби залишатися конкурентоспроможними
  Теги:
  Loading...