Бойлер від MOYO
Бойлер від MOYO MOYO

Платити за комуналку менше: чи дійсно бойлер дозволяє економити на оплаті комунальних послуг

  Читайте по-русски
  Оплата за комунальні послуги б'є по сімейному бюджету. Тому українці шукають ефективні способи скорочення витрат на електрику, природний газ, холодне водопостачання та підігрів води.

  Гаряча вода є досить дорогою, тому користувачам задля економії доводиться встановлювати електробойлери та інші водонагрівачі. Чи дійсно це допомагає вберегти гаманець від зайвих витрат?

  Очевидно, що за умови експлуатації водонагрівальних приладів доводиться платити тільки за послуги централізованої системи холодного водопостачання і за електроенергію. Вартість цих ресурсів у кілька разів нижча, ніж ціна готової гарячої води. Відповідно, бойлери точно дають видимий економічний ефект.

  Причини для установки бойлера: тандем економії та комфорту.

  Придбати якісний бойлер в MOYO мотивують такі фактори:

  • Відчутна економія коштів. Швидше за все, помітити скорочення витрат на комуналку допомагають енергоефективні електроводонагрівачі з накопичувальним баком. Серед них є моделі, які витрачають рекордно мала кількість електрики. Вони належать до класу енергоспоживання А+ або А++.
  • Незалежність. Бойлер, встановлений у приватному житлі, існує незалежно від централізованої мережі гарячого водопостачання. Для його коректного функціонування вистачить безперебійної роботи холодного водопроводу. Відповідно, в період ремонту труб, призначених для транспортування гарячої води, електробойлер можна використовувати без будь-яких перешкод.
  • Зручне управління. Налаштувати бойлер і вибрати оптимальні параметри його роботи можна за лічені хвилини. Цей процес не потребує специфічної підготовки і може здійснюватися навіть без допомоги професіоналів. Розшифровка значення всіх кнопок, іконок і механізмів доступна в інструкції з експлуатації.
  • Великий вибір недорогих пристроїв. Різноманітність моделей в бюджетному ціновому сегменті дозволяє заощадити не тільки при оплаті комунальних послуг, але і при покупці самого водонагрівача. 
  • Асортимент девайсів для різних цілей. На сучасному ринку побутової і кліматичної техніки доступні накопичувальні водонагрівачі для індивідуальної експлуатації, моделі для 2-3 користувачів і великі пристрої для великої родини.

  Бойлер, який працює від електромережі, дозволяє зменшити витрати на комуналку, а також допомагає подбати про власний комфорт і забезпечити безперешкодний і безперебійний доступ до готової гарячої води. 

  Попередній матеріал
  Генерал-майору СБУ Шайтанову обирають запобіжний захід
  Наступний матеріал
  У Харкові коронавірус підтвердили у строковика Нацгвардії
  Теги:
  Loading...