business-tv.com.ua

Підвищувати тарифи УЗ поки немає сенсу, корупція і досі зберігається – Каленков

  • Новини компаній
Нині на рахунках "Укрзалізниці" перебуває 7 мільярдів гривень, однак їх використовують нефективно

Об'єднання металургійних підприємств України вважає, що немає сенсу підвищувати тарифи на залізничні вантажоперевезення, допоки в "УЗ" зберігаються масштабні обсяги корупції. Про таке заявив президент "Укрметалургпрому" Олександр Каленков.

"УЗ" - це бездонна бочка, коли будь-яке підвищення тарифів проходить безрезультатно. І зараз, приймаючи рішення про підвищення тарифів, знаючи, що більша частина виручених коштів буде вкрадена, це означає викачувати гроші з економіки і перекладати їх на неефективну державну монополію і в кишені корупціонерів ", - цитує Каленкова UAprom.

Як зазначив голова "Укрметалургпрому", ще на початку року передбачалося, що гроші від попереднього підвищення тарифів будуть спрямовані на інвестиції.

Утім, металурги зазначають, що "зараз на рахунках "УЗ" перебуває понад 7 млрд. грн., але вони не використовуються у повній мірі. І якщо відбудеться підвищення з 1 жовтня, то виручені 1-2 млрд. грн. будуть розкрадені, оскільки вони не можуть бути ефективно витрачені цьогоріч".

Крім того, коментуючи затримання першого заступника начальника департаменту аудиту і контролю УЗ Вахтанга Джакелі на хабарі у $ 300 тис., Каленков відзначив, що це "типовий випадок" для компанії. 

Попередній матеріал
Індексація тарифів на перевезення вантажів УЗ може негативно вплинути на економіку – Європейська Бізнес Асоціація
Наступний матеріал
ЗМІ: Генерал РФ, що керував захопленням Криму, зламав хребет у ДТП
Теги:

Індексація тарифів на перевезення вантажів УЗ може негативно вплинути на економіку – Європейська Бізнес Асоціація

Каленков про розподіл парку ЦТЛ: Простежується позитивна динаміка, але досі не бажаний результат

Попри всі зусилля, прогрес у подачі вагонів на підприємства ГМК майже непомітний – Каленков