'Метінвест'
'Метінвест' фото Цензор.НЕТ

Міжнародні агенції підвищили рейтинг "Метінвесту" Ахметова – джерело

  Читайте по-русски
  "Метінвест" за останні 18 місяців продемонстрував збалансовану фінансову політику з відносно низьким рівнем позикових коштів і позитивним вільним грошовим потоком

  Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підвищило довгострокові рейтинги дефолту емітента (РДЕ) гірничо-металургійної групи "Метінвест" і рейтинги її єврооблігацій до рівня "BB-" з рівня "B+". Прогноз стабільний. Про це повідомляють сайти рейтингових агенцій із посиланням на прес-службу "Метінвесту".

  "Підвищення послідувало за підвищенням країнової межі України до "B" з "B-" 6 вересня. РДЕ "Метінвесту" залишається на дві сходинки вище країнової межі", – йдеться в повідомленні агентства.

  Fitch вказує, що це пов'язано з комфортним покриттям обслуговування зовнішнього боргу у твердій валюті, а також відповідними бізнес- і фінансовими показниками "Метінвесту".

  Крім того, міжнародне рейтингове агентство S&P підвищило "Метінвесту" кредитний рейтинг емітента і рейтинги єврооблігацій до "B" з "B-". Прогноз стабільний.

  S&P вказало, що "Метінвест" за останні 18 місяців продемонстрував збалансовану фінансову політику з відносно низьким рівнем позикових коштів і позитивним вільним грошовим потоком, зберігаючи адекватність розподілу витрат на ріст і доходи акціонерів.

  Обидва агентства також присвоїли попередні рейтинги запропонованим новим єврооблігаціям "Метінвесту", які група має намір випустити відразу після викупу до 440 млн доларів існуючих єврооблігацій: Fitch – "BB-(EXP)", S&P – "B".

  "Пропоновані єврооблігації на суму не менше 500 млн доларів згладять профіль погашення і зміцнять ліквідність", – вважає S&P.

  Попередній матеріал
  Нардепи декриміналізували фіктивне підприємництво – подробиці
  Наступний матеріал
  Відомий лоукост у 2020 році планує збільшити кількість українських рейсів
  Теги: