"Метінвест"
"Метінвест" фото Цензор.НЕТ

"Метінвест" із травня підвищує зарплати персоналу українських підприємств

  Читайте по-русски
  У компанії відстежують рівень інфляції та відтоку робітничих кадрів

  Гірничо-металургійна група "Метінвест" із 1 травня 2021 року підвищить заробітну плату виробничому персоналу своїх українських підприємств. Як інформує прес-служба компанії, вже у квітні буде застосовано диференційований підхід до перегляду зарплат різних категорій працівників.

  У групі наголосили, що мають намір залишатися лідером за рівнем продуктивності та мотивації персоналу. Для цього відстежується рівень інфляції та відтоку робітничих кадрів.

  "У питаннях управління винагородою "Метінвест" орієнтується на кваліфікований технологічний і ремонтний персонал. Таким чином група мотивує співробітників, які роблять найбільший внесок в ефективність технологічних процесів і якість продукції. Водночас персонал допоміжних професій, а також співробітники з низькою кваліфікацією отримають нижчий перегляд, що мотивуватиме їх розвиватися і здобувати нові знання та кваліфікацію", – мовиться у повідомленні.

  Уточнюється, що підвищення окладу поки не торкнеться адміністративного і управлінського персоналу керівної компанії – фокус буде на вирівнюванні окладів робітників, які виконують однакові завдання в рамках однієї професії та кваліфікації.

  Варто зауважити, що протягом багатьох років "Метінвест" зберігає лідерство за рівнем зарплат у гірничо-металургійній галузі України – на 10-15% випереджаючи конкурентів. Станом на березень 2021 року середня зарплата на українських підприємствах групи становить 20,4 тис. грн. Це на 10% вище, ніж у галузі, і на 65% вище середньої в Україні. Відтік персоналу в групі у 2020 році знизився з 11% до 8,6%. Це найнижчий показник за останні 10.

  Довідка. Групі "Метінвест" у 2021 році виповнюється 15 років. На підприємствах працює понад 80 тис. співробітників. За час існування компанія сплатила до бюджетів усіх рівнів близько 165 млрд грн податків. Як стратегічний інвестор в економіку України група спрямувала близько $10 млрд на модернізацію підприємств. Містоутворювальні підприємства за цей час інвестували близько 2,5 млрд грн у розвиток Маріуполя, Кривого Рогу, Авдіївки та Запоріжжя.

  Попередній матеріал
  У Pfizer заявили, що COVID-вакцина їхнього виробництва серед підлітків 12–15 років ефективна на 100%
  Наступний матеріал
  На 1 квітня синоптики обіцяють тепловий весняний бум – де буде до +20
  Теги:
  Loading...