Страховка
Страховка joblist.md

Кращі страхові компанії онлайн в Україні

  Читайте по-русски
  Незалежний рейтинг страхових компаній України

  На правах реклами

  Згідно з наявними статистичними даними, на початок 2022 року в Україні працювало близько півтори сотні страхових компаній. Унаслідок військового конфлікту, який розпочався наприкінці лютого, кількість страхових компаній суттєво зменшилась. На страховому ринку зуміли "вижити" у такий складний час лише "найстійкіші" організації, які мали достатній "запас міцності".

  Ближче до кінця 2022 року ситуація на фронті стабілізувалася, відповідно почало налагоджуватись життя простих людей в Україні. Страховий ринок став поступово "оживати". У рамках цієї невеликої статті розповімо про найкращі страхові компанії, що працюють в Україні.

  Популярний, не означає найкращий

  Серед багатьох пересічних громадян існує думка, що чим популярніша компанія, тим якісніший її продукт. Найчастіше це так. Однак, невірно розглядати якість ізольовано від інших товарних показників. Найчастіше фахівці приділяють увагу співвідношення ціна/якість. Простіше кажучи, вигідніше купити дешевший продукт, що має трохи гіршу якість, але прийнятну для споживача.

  Те саме можна сказати і про страхові компанії. На ринку завжди можна знайти цікаві пропозиції від гравців другого ешелону, які не можуть похвалитися великою популярністю. Наприклад, страхова компанія "Опіка" пропонує своїм клієнтам дуже конкурентоспроможні варіанти оформлення страховки здоров'я та життя, а також туристичну страховку. Але подивимося, які критерії можуть впливати на вибір страхової контори, наскільки вони важливі.

  Критерії вибору страхової компанії

  Розмір страхового резерву – це фонд, який формують клієнти своїми страховими внесками. Зі страхового резерву провадиться виплата за страховими випадками. Чим більший страховий резерв, тим надійніша компанія. Розмір страхового резерву провідних українських компаній становить близько 1 мільярда гривень.

  Обсяг страхових виплат – сума, яку отримують клієнти зі страхових випадків. Дуже важливо, щоб страхові виплати здійснювалися у строки, зазначені у договорі. У разі, якщо страхова компанія вважатиме, що умови договору було порушено клієнтом, вона має право відмовити виплачувати страхову винагороду.

  Страхові премії – суми, які сплачує клієнт за укладеним ним договором. Страхові премії складаються з основної частини, тарифної ставки та додаткових комісій. Внесення страхових премій може бути разовим або постійною (частинами). У разі затримки внесення страхової премії, страховик може розірвати страховий договір в односторонньому порядку.

  Рівень виплат – ставлення відсотка виплат обсягу страхових премій. Середнім нормальним значенням вважається показник 40-60%. Якщо рівень виплат понад 60%, можна говорити про погану кваліфікацію персоналу страхової компанії, який неправильно оцінює потенційні ризики. Для клієнта ця обставина грає в плюс, але говорить про непрофесійний підхід з боку страховика. Якщо рівень виплат менш як 40%, найімовірніше, страхова компанія встановила не об'єктивні тарифи на свої послуги або ускладнює процедуру отримання клієнтом грошей зі страхування.

  Стаж роботи – що довше працює страхова компанія над ринком, тим вона вважається надійнішою. На ринку страхових послуг в Україні є компанії, які ведуть свою історію з минулого століття, так би мовити, в доінтернетівську епоху. Безумовно, є в Україні популярні страхові компанії, які розпочали свою роботу відносно нещодавно. Але сам факт "старості" страховика вже приховано викликає у клієнта підвищену довіру.

  Відгуки клієнтів – важливий, досить об'єктивний показник, але за однієї умови, що відгуки є об'єктивними та неупередженими. У будь-якому випадку, відсутність у компанії гучних скандалів завжди говорить їй у плюс.

  Незалежний рейтинг страхових компаній України

  Цей рейтинг враховує описані вище критерії і не претендує на "істину в останній інстанції". Це лише спроба визначити найкращі пропозиції на українському ринку страхування:

  1. УНІКА.
  2. УСГ.
  3. "Опіка".
  4. ІНГО.
  5. "Арсенал".
  6. ПЗУ "Україна".
  7. "Провидна".
  8. "Оранта".
  9. ВУСО.
  10. ТАС.

   

  Попередній матеріал
  Біля мінська помітили пересування ЗРК "Тор-М2" російського виробництва
  Наступний матеріал
  В Ізюмі рашисти відрізали статеві органи хлопцеві та жорстоко зґвалтували неповнолітню: в ОП розповіли жахливі подробиці знущань над українцями
  Теги:
  Loading...