метінвест
метінвест Фото socportal.info

Корпоративний рейтинг "Метінвесту" підвищено до рівня В2 – що це означає

  Читайте по-русски
  Стабільний прогноз за рейтингом "Метінвесту" відповідає стабільному прогнозу суверенного рейтингу України

  Міжнародне рейтингове агентство Moody's підвищило корпоративний рейтинг Metinvest B.V., материнської компанії міжнародної вертикально інтегрованої гірничо-металургійної групи компаній "Метінвест", із рівня В3 до B2, прогноз "стабільний". Про це йдеться на сайті компанії.

  В агентстві уточнюють, що підвищення рейтингу відбулося услід за покращенням суверенного рейтингу України до рівня В3 з Саа1, унаслідок чого верхня межа країни підвищилася до рівня В2 з В3.

  Стабільний прогноз за рейтингом "Метінвесту" відповідає стабільному прогнозу суверенного рейтингу України і відображає очікування Moody's, що "Метінвест" збереже сильні операційні та фінансові показники для свого рівня рейтингу та підтримуватиме хорошу ліквідність.

  Оцінюючи, агентство взяло до уваги зусилля "Метінвесту" щодо зниження впливу на довкілля та впровадження більш ефективних енергоощадних технологій, щоб відповідати найкращим світовим стандартам у цій галузі. Торік на природоохоронні проєкти "Метінвест" спрямував близько 384 млн доларів, що на 46% перевищує такі витрати в 2018 році.

  "Як вертикально інтегрована компанія "Метінвест" бере на себе відповідальність за весь виробничий ланцюжок і продовжує покращувати екологічний вплив своїх сегментів", – вважають в Moody's.

  Також агентство відзначило зниження ризиків корпоративного управління завдяки тому, що "Метінвест" демонструє хороший рівень розкриття інформації, в тому числі регулярно публікує консолідовану фінансову звітність та квартальні операційні результати.

  Попередній матеріал
  Євросоюз ще на рік продовжив "кримські" санкції проти Росії
  Наступний матеріал
  Парламент ухвалив у першому читанні президентський законопроєкт про референдум
  Теги:
  Loading...