Віталій Кличко
Віталій Кличко Facebook / Кличко - мер

"Кличко злякався – думав, прийшли до нього": журналіст прокоментував реакцію Кличка на обшуки в його сусідів

  Читайте по-русски
  Блогер переконаний, що така негативна реакція – не продумана акція кандидата в президенти по боротьбі з негативом

  Журналіст і блогер Михайло Шнайдер на своїй сторінці у Facebook стверджує, що міський голова Києва Віталій Кличко злякався правоохоронців, які прийшли до його сусідів. 

  "Друзі, недавні події дуже яскраво показали, що Віталій Кличко боїться не тільки корупційних розслідувань у КМДА, а й навіть обшуків у сусідів-контрабандистів. Адже він подумав, що йдуть до нього. Мер то намагається перекласти відповідальність на силовиків, то намагається перекрутити розслідування на свою користь і назвати їх якимись міфічними "Політичними Переслідуваннями". Цікаво – тепер він протестуватиме щоразу, коли правоохоронці робитимуть свою роботу?" – написав журналіст.

  Він переконаний, що така негативна реакція – не продумана акція кандидата в президенти по боротьбі з негативом, а хоч якась спроба відбитися від звинувачень.

  "Звинувачень, які він, судячи з усього, почує не тільки в ЗМІ, а й і в суді. Адже наш знаменитий мер змушений розповідати про політичні переслідування, тому що дуже багато з нинішніх справ приведуть особисто до нього. Коротше кажучи, Віталій Володимирович просто боїться присісти", – констатував блогер.

  На його думку, списування корупційних розслідувань на політичне переслідування для Віталія Кличка – єдина можливість "вийти сухим з ​​води" і не опинитися в місцях "не таких віддалених".

  "Тільки ось Кличку варто зрозуміти, що для того, щоб не боятися правоохоронців і не придумувати смішні відмазки – потрібно просто перестати ділити і пиляти ..." – резюмував Михайло Шнайдер.

   

  Попередній матеріал
  Збройні формування РФ протягом доби тричі відкривали вогонь по українських оборонцях
  Наступний матеріал
  Справа Шеремета: суд продовжив домашній арешт Кузьменко, Дугарь залишили під зобов’язанням
  Теги:
  Loading...