МАФ
МАФ Facebook / Тетяна Лупова

"Кличко протягом семи років закривав очі на незаконні МАФи, бо він і його наближені мають долю" – блогерка Лупова

Читайте по-русски
Блогерка каже, що легальний малий бізнес програє незаконним МАФам

Редакція може не поділяти позицію автора. Відповідальність за інформацію, викладену нижче, несе Тетяна Лупова

Блогерка і політична експертка Тетяна Лупова на своїй сторінці у Facebook опублікувала світлини київських МАФів, які, за її даними, належать міському голові Києва Віталію Кличку та його поплічникам Миколі Тищенку та Артуру Палатному.

"Кажуть, в Києві є МАФи, які належать кличківцям, наприклад, ціла секція МАФів на Шулявці. І нібито її навіть спробували знести, але допоміг Микола Тищенко, який через свого старого друга Дениса Комарницького наближений до мера. І ось незаконні споруди знову відбудовані, а Коля отримує з них своє?", – припускає вона.

Лупова додає: "А тепер найцікавіше – персональний МАФ самого Віталія Володимировича, де розмістився продуктовий магазин. Адреса – Саксаганського 86/88. Тобто Кличко протягом семи років закривав очі на незаконні МАФи бо він і його наближені мають долю?".

МАФ
МАФFacebook / Тетяна Лупова

"У ЗМІ пишуть, що Кличко, Палатний, Тищенко, Білоцерківець та багато інших з оточення мера знімають чорну касу з цих самих незаконних МАФів. Але йому цього виявилося мало – і вони хочуть знести законні точки, щоб поставити на їх місце свої і своїх друзів. Для цього вони планують протягнути через Київраду два документа, проекти рішень вже доступні на сайті КМДА. У разі їх прийняття в існуючому вигляді, можна буде під абсолютно безглуздими приводами легко зносити тимчасові споруди", – переконана блогерка.

Лупова стверджує, що у таких умовах чесно погодити розміщення точки буде практично неможливо, оскільки буде потрібно безліч дозволів.

"Це зроблено, щоб ділянки потрапляли тільки до тих, хто працює на самого Кличка або його друзів. Все це стане початком нещадного переділу ринку, який за підсумком залишить без бізнесу і без засобів до існування чесних підприємців. Особливо цинічним є той факт, що замість того, щоб допомагати малому бізнесу, який постраждав від пандемії, як це було в більшості європейських країн, Кличко вирішив добити його. Хоча саме чесні представники малого бізнесу платять податки і забезпечують зарплатами найманих працівників", – наголосила політична експертка.

МАФ
МАФFacebook / Тетяна Лупова

"Кличко всі ці роки не допомагав малому бізнесу, не захищав його – але кияни впоралися. Вони самі подолали всі складнощі, включаючи локдауни. Люди кажуть: просто дайте нам працювати, не вбивайте нашу справу. Мало того, що легальний малий бізнес і так програє незаконним МАФам, так як платить податки, оренду, комуналку. А нелегали – тільки хабарі. Так тепер мер вирішив їх просто добити, зачистити під себе ринок і класти ще більше чорної готівки в свою кишеню, в той час як міськбюджет втратить значну частину доходів", – підсумувала Тетяна Лупова.

Попередній матеріал
Уперше з часів Другої світової: винищувачі США здійснили бойовий виліт з іноземного авіаносця – що відомо
Наступний матеріал
Індійський штам СOVID-19 в Росії: "ЄС" вимагає невідкладно закрити кордон та повністю припинити транспортне сполучення з РФ
Теги:
Loading...