Спека
Спека
ednist.info

Клімат всередині будинку: якому кондиціонеру довірити найдорожче

  Ось-ось настане календарне літо, та й останні весняні дні радують стійко-спекотною погодою, одже, саме час задуматися над придбанням кондиціонера всім, у кого немає цього блага цивілізації

  Як зрозуміти, який кондиціонер хороший, і не прогадати?

  Для початку, треба зрозуміти, що сучасний кондиціонер являє собою двублочний пристрій, що дозволяє регулювати температуру в заданому приміщенні. Зовнішній блок, як правило, виглядає досить однаково - куб з вентилятором і відведенням для дистиляту.

  Внутрішній блок кондиціонера може виглядати по-різному - це залежить від типу обраної установки. Кондиціонер може бути настінного типу, стельового (касетного) або віконного. У більшості квартир і офісів зустрічаються, в основному, настінні внутрішні блоки, які не займають багато місця і мало кому заважають. Залежно від інтер'єру, внутрішній блок може «гуляти» по приміщенню, проте не надто на великі відстані від блоку зовнішнього - в іншому випадку, не уникнути втрати ефективності.

  Обираючи кондиціонер, визначтеся з тим, яку площу він буде охолоджувати або нагрівати. Крім однієї тільки площі приміщення врахуйте всі прилади, які мають нагрівальну здатність - чим їх більше, тим потужніше кондиціонер необхідний. Крім того, і самі люди здатні віддавати тепло. Відповідно, в місцях, найвідвідуваних, потрібні справді потужні установки.

  Ще один нюанс, який слід знати інверторні кондиціонери економічніше, тихіше й ефективніше. Все тому, що компресор в них не зупиняється, нагнавши необхідну температуру в приміщенні він не вимикається, а отже, пуск - найенерговитратна дія - не потрібен. Щоб придбати побутовий кондиціонер дешевше ринкової вартості, перейдіть за посиланням  http://ek.ua/list/77/pr-2658/ на сервіс порівняння цін. Тут ви знайдете найвигідніші пропозиції тільки від самих надійних постачальників.

  Попередній матеріал
  Експерт розповів, скільки українського металобрухту відправляють у невизнане Придністров'я
  Наступний матеріал
  МОЗ затвердило нові правила виписування рецептів на ліки
  Теги: