Хмільник вміє розслабляти

санаторій Хмільник radon.com.ua
З нервами треба щось робити? Втекти б у казкові ліси до джерел живої води, стрибнути в струмок, змити міські негаразди й виринути із здоровим тілом та тихою душею

З нервами треба щось робити? Втекти б у казкові ліси до джерел живої води, стрибнути в струмок, змити міські негаразди й виринути із здоровим тілом та тихою душею

Мрія, кажете? Так, мрія. А ще й казка, старовинна билина про могутні сили рідної землі, про таємниці красунь, про незламність героїв.

Хмільник, славне історичне місто на півночі Поділля, й сьогодні сповнене розповідями й легендами сивої давнини. Віками хмільничани протистояли нападникам півдня, заходу й сходу. Звідки ж брали вони сили й наснаги? Родюча земля, животворні води Поділля відновлювали міць і дух людей.

санаторій Хмільник
санаторій Хмільникradon.com.ua

Майже сто років тому науковці відкрили у Хмільнику чудодійні підземні джерела. Це були радонові, вуглекислі, гідрокарбонатно-хлоридно-кальцієво-натрієві мінеральні води з високим вмістом марганцю. Цілющі властивості цих вод виявилися унікальними! Поблизу джерел стрімко розвинулись санаторно-лікувальні заклади. Вони мають для лікування, реабілітації й відпочинку людей природні скарби - радонові мінеральні води, відновлювані поклади цілющої торф'яної грязі, м'який клімат, чисте повітря.

санаторій Хмільник
санаторій Хмільникradon.com.ua

Духмяний листяно-хвойний ліс сприяє відпочинку і лікуванню людей з проблемами нервової, серцево-судинної, дихальної систем, опорно-рухового апарату, з порушеннями обміну речовин та ін.

парк
паркradon.com.ua

Прості прогулянки Південним Бугом, що м'яко плине серед верб і сосен, є справжніми медитаціями, вони відновлюють сили, лікують душу...

Білочка
Білочкаradon.com.ua

Історичні й культурні місця Хмільнику надихають та сповнюють гордістю за героїчне минуле краю. В центрі височіє сувора замкова вежа, яка за віки побувала й вояком, і церквою, і мінаретом. Палац Ксідо на Замковій горі, мов дволикий Янус, зустрічає білим неокласичним фасадом парадного входу та важко супиться кам'яними вежами на Південний Буг з іншого боку.

Санаторій Хмельник
Санаторій Хмельникradon.com.ua

Мандрівки історичними пам'ятками добре завершити повним розслабленням. А Хмільник вміє розслабляти! Радонові вани, обгортування гряззю Війтівецького родовища, різноманітні види масажу, включно з популярними термостоун- та меломасажами, екзотична гірудо-, іхтіо- й равликотерапія.

Санаторій Хмельник
Санаторій Хмельникradon.com.ua

Екзотика вабить сміливців, проте санаторно-лікувальні заклади Хмільника піклуються головним чином про здоров'я хворих. Саме тут люди отримують допомогу з захворюваннями серцево-судинної системи, нервової та ендокринної систем, з проблемами опорно-рухового апарату, с захворюваннями шкіри.
Лікарі вважають що унікальні лікувальні чинникі Хмільнику сприяють найкращому оздоровчому ефекту.

Попередній матеріал
"Дивуюсь, як у мене лишилися всі пальці": Маск розповів про буремне дитинство та найбільший свій страх
Наступний матеріал
Колюча майстерня. Як ветеран аеророзвідки та колишній шахтар створили Der Igel
Теги:
Loading...