Кредит на власний бізнес
Кредит на власний бізнес Depositphotos

Гроші на бізнес: "Ощадбанк" дав підприємцям можливість отримати вигідні кредити

  Читайте по-русски
  "Ощадбанк" розпочав кредитування компаній, які виробляють ліки, медвироби і техніку, під 3% в рік

  1 лютого 2020-го було ухвалено постанову для початку програми "Доступні кредити 5-7-9%". В уряді переглядали умови участі, щоб залучити більше підприємців. У квітні остаточно затвердили категорії для програми. Також уряд вніс на послаблення ліміт порогової суми кредиту для рефінансування 0%.

  Наразі такі кредити надають 11 великих банків України (як державних, так і комерційних). Серед них – і "Ощадбанк".

  Які апдейти:

  • порогова сума – 3 млн грн (було 1,5 млн);
  • категорії позичальників розширені;
  • при заявці на кредит дохід повинен становити до 100 млн грн;
  • при заявці на рефінансування – до 10 млн євро;
  • оновлено список цілей кредиту (купівля нерухомості, придбання франшизи на інвестиційний проект, фінансування в рамках інвестиційного проекту і т. д.).

  Представники Ощадбанку також додали, що розпочали пільгове кредитування. Воно націлене на витрати (під 3% річних) для відшкодування наслідків пандемії коронавірусу (нарахування зарплати, плата за оренду, оплата комуналки тощо).

  Крім того, "Ощадбанк" розпочав кредитування компаній, які виробляють ліки, медвироби і техніку, під 3% в рік.

  До квітня 2021-го можна рефінансувати кредит будь-якого українського банку під 0% річних.

  Вже сьогодні "Ощадбанк" видав 1 млрд грн підприємцям-мікропозичальникам. Фінансування отримали 2800 проектів. У середньому кредит становить 360 тис. грн.

  Незважаючи на те, що кількість документів скоротили і спростили процедуру подання, не кожен підприємець може отримати кредит в "Ощадбанку" або іншій фінустанові. Ті банки, які підтримують програму доступних кредитів, не завжди готові надати навіть мікрокредит. Також розширення категорій позичальників не гарант схвалення кредиту.

  У разі, якщо позичальник планує взяти мікрокредит, банк відмовить з ще більшою ймовірністю. Банкам немає сенсу видавати мікропозики, адже вони розраховують на більш великі договору. Щоб отримати можливість мікрофінансування, коли банк відмовив, варто звернутися до МФО. Є деякі компанії, які видають мікрокредити на різні суми: від кількох сотень гривень до сотень тисяч. Терміни варіюються від кількох днів до тижнів.

  Наприклад, CreditPlus може надати невелику суму для розвитку власного бізнес-продукту. Це особливо актуально для стартапів. Крім того, перший мікрозайм можна взяти під акційну ставку 0,01%. Ймовірність схвалення — понад 80%, а значить, практично кожен українець зможе отримати гроші.

  Попередній матеріал
  Коронавірус в Україні: за добу захворіли 104 медики і 32 дитини – найбільше інфікованих на Рівненщині
  Наступний матеріал
  Астрономи зафіксували найпотужніший вибух у Всесвіті
  Теги:
  Loading...