Дніпровський металургійний комбінат
Дніпровський металургійний комбінат wikimapia.org

Госпсуд зняв арешт з рахунків Дніпровського металургійного комбінату

  Через арешт рахунків працівники не отримували зарплату, а держава - податки

  20 грудня торік було відкрито справу щодо примусового виконання наказів Господарського суду Дніпропетровської області про стягнення з ПАТ "ДМК" (Дніпровський металургійний комбінат) грошових коштів на користь юридичної особи. Зокрема, було накладено арешт на рахунки, на яких знаходилися кошти для виплати зарплати працівникам підприємства, передає UAProm.

  Арешт рахунків унеможливив своєчасну виплату зарплати на Дніпровському меткомбінаті, а також призвів до зупинки виплат контрагентам і державі у частині податків.

  ЗМІ повідомляють, що певні недобросовісні контрагенти з метою отримання власної неправомірної вигоди, намагаються блокувати господарську діяльність підприємства.

  Крім того, у ДМК кажуть, що арешт рахунків порушує приписи статті 43 Конституції України. Вона гарантує, що право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом.

  Для захисту законних прав та інтересів ДМК звернувся до Госпсуду Дніпропетровської області зі скаргою. І вже 2 січня 2018 року суд ухвалив рішення задовольнити вимоги ДМК.

  Зважаючи на це, на підприємстві розраховують на підтримку трудового колективу, а також закликають всі уповноважені державні та правоохоронні органи вжити необхідних заходів щодо захисту комбінату і відновлення справедливості.

  "ДМК і надалі має намір здійснювати всі необхідні дії для захисту прав і охоронюваних законом інтересів як ПАТ "ДМК", так і його працівників. На цей час на підприємстві працює близько 10 тисяч осіб", - резюмують на комбінаті. 

  Попередній матеріал
  Коли святкують навіть гори: у Карпатах оголосили значну сніголавинну небезпеку
  Наступний матеріал
  Авіація ДСНС – напоготові: до Різдва рятувальники перейшли на посилений режим служби
  Теги:
  Loading...

  Китай завалив український ринок неякісним металом – експерт

  Металурги просять Гройсмана стабілізувати ситуацію з напіввагонами УЗ

  Донецький металургійний завод припинив виробництво через відсутність фінансування - ІС