Herbalife Family Run_реклама
Herbalife Family Run_реклама 5 канал

Herbalife Family Run: як бігуни в Києві долали шлях від кілометра до милі

Читайте по-русски
Учасників сімейного забігу підтримала зірка української легкої атлетики, бронзовий призер Олімпійських ігор Олена Говорова

7 квітня в Києві в рамках масштабної спортивної події Nova Poshta Kyiv Half Marathon стартував перший сімейний забіг на дистанцію 1 миля (1,6 км) – Herbalife Family Run. Ініціатор забігу – світовий експерт в області збалансованого харчування Herbalife Nutrition. Компанія третій рік поспіль активно підтримує біговий рух в Україні, виступаючи партнером зі спортивного харчування міських марафонів і напівмарафонів.

Бігова культура країни розвивається і вдосконалюється, привертає все більшу кількість прихильників. Проекти Herbalife Nutrition йдуть у ногу з часом. В рамках спортивних змагань у 2017 і 2018 роках компанія успішно реалізовувала соціальну ініціативу "Мій перший кілометр" – цикл міні-забігів, що пропагує здоровий спосіб життя і спорт серед початківців марафонців. У цьому році Herbalife Nutrition, відповідаючи сучасним трендам активного способу життя, змінив формат ініціативи. Тепер це забіг, в якому можуть взяти участь цілі родини. Змінилася і сама дистанція – відстань збільшилася до милі (1,6 км), що є офіційною спортивною дисципліною, на якій Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій реєструє світові рекорди.

Herbalife Family Run_реклама
Herbalife Family Run_реклама5 канал

Як відзначають організатори Herbalife Family Run: "Сьогодні кількість тих, хто бажає вести здоровий і активний спосіб життя збільшується. У минулому і позаминулому роках на старт наших забігів вийшло понад дві тисячі осіб. У міні-марафонах активно брали участь і наші незалежні партнери. Часто вони виходили на старт сімейними командами: батьки, діти, бабусі і дідусі. Тому, відповідаючи на запити і потреби учасників спортивних змагань, ми ініціювали новий формат із новою дистанцією забігу. В цьому році, за підтримки організаторів марафонів і напівмарафон, Herbalife Family Run стартує в дев'яти містах. Ми запрошуємо приєднаються до нас".

Herbalife Family Run_реклама
Herbalife Family Run_реклама5 канал

Свою милю в рамках київського напівмарафону подолало рекордна кількість бігунів – понад 200 осіб. Учасників сімейного забігу підтримала зірка української легкої атлетики, бронзовий призер Олімпійських ігор і фітнес-експерт Herbalife Nutrition Олена Говорова. Перед стартом вона провела 15-хвилинний Workout – тренування, завдяки якій тіло розігрівається і готується до пробігу.

"Вже третій рік я готую і підтримую учасників міні-забігів, – каже Олена. – У кожному місті за кілька днів до головного старту проходить велика тренування. Вчу початківців бігунів азам бігу, розповідаю про його вплив на здоров'я людини, ділюся порадами, як правильно підготуватися і бігти, як уникнути травм під час пробіжок, яку підібрати одяг. І бачу результат – багато учасників, подолавши свою першу міні-дистанцію, приходять до регулярних занять спортом. Я пишаюся, що я є частиною бігового руху разом з Herbalife Nutrition. Тому готова і далі ділитися досвідом і знаннями, щоб внести свою лепту в популяризацію здорового способу життя".

Herbalife Family Run_реклама
Herbalife Family Run_реклама5 канал

Run Ukraine, організатор столичного напівмарафону, впевнений, що партнерство з Herbalife Nutrition і далі буде розвиватися.

"Наша історія взаємин з компанією почалася три роки тому з одного події. А сьогодні компанія Herbalife Nutrition є одним з ключових партнерів Run Ukraine Running League. Я знаю, що на всьому пост-радянському просторі і в Україні Herbalife Hutrition є найактивнішим учасником бігових подій, що біг і фітнес є частиною ДНК компанії. Радий тому, що ми спільно ростемо", – зазначив генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черницький.

Кожен, хто хоче випробувати сили і подолати разом з родиною свою милю на шляху здорового способу життя, може приєднатися до команди однодумців і пробігти Herbalife Family Run в рамках майбутніх марафонів. Найближчі забіги відбудуться в квітні: 14.04 – в Харкові, а 27.04 – в Запоріжжі.

Організатри бігових змагань:

Run Ukraine – Київ, Дніпро, Львів, Одеса;

New Run – Суми, Полтава, Чернігів, Запоріжжя;

Ukraine sport events, Kharkiv sport city – Харків.

Herbalife Family Run_реклама
Herbalife Family Run_реклама5 канал

Про Herbalife Nutrition

Herbalife Nutrition – світова компанія в області харчування, мета якої робити світ більш здоровим і щасливим. Місія компанії, починаючи з 1980-х років – змінити життя людей шляхом використання висококласних харчових продуктів і програм харчування. Herbalife Nutrition пропонує високоякісні продукти з науково доведеною ефективністю, індивідуальну роботу з незалежними партнерами Herbalife Nutrition, і підтримку спільноти, яка надихає клієнтів вести більш здоровий і активний спосіб життя.

Продукти харчування Herbalife Nutrition, продукти для контролю ваги, енергетичні та фітнес-продукти, а також косметичні засоби для догляду за шкірою поширюються через незалежних партнерів більш ніж в 90 країнах.

Herbalife Nutrition підтримує некомерційну організацію Herbalife Nutrition Foundation, яка допомагає громадським організаціям забезпечувати населення здоровим харчуванням.

Компанія особливо пишається тим, що є спонсором більш ніж 190 всесвітньо відомих спортсменів, спортивних команд і заходів по всьому світу.

У штаті компанії більше ніж 8 300 співробітників в усьому світі. Щоб дізнатися більше, відвідайте IAmHerbalife.com.

Попередній матеріал
"Черги сягають вулиці": сотні киян простоюють у чергах, аби змінити місце голосування
Наступний матеріал
Хотів підстрелити носорога: у Південній Африці слон затоптав браконьєра
Теги: