інтерсіті
інтерсіті aviabilety-lvov-gretsiia.weebly.com

ФЗШК "Інтерсіті" обирає собі постачальника послуг за зачиненими дверима – ЗМІ

Читайте по-русски
Ще до проведення першого етапу конкурсу мав відбутися попередній відбір учасників, але цей етап в "Інтерсіті" оминули, кажуть експерти

21 листопада філія української залізничної швидкісної компанії "Інтерсіті" провела перший етап конкурсу на постачання послуг у своїх поїздах "Інтерсіті" та "Інтерсіті+" на 2020 рік. Відкриття пропозицій – конвертів учасників відбулося за зачиненими для преси дверима, зокрема й для знімальної групи "5 каналу".

Один із представників організаторів конкурсу, що вийшов до журналістів, не уточнюючи своєї посади, запевнив, що причина відмови – невірно вказаний час у запиті на зйомку. Хоча година приїзду знімальної групи була попередньо погоджена з організаторами у телефонному режимі і вказана була коректно.

Як стало відомо, цього року Філія української залізничної швидкісної компанії "Інтерсіті" вперше крім традиційних опцій додала на конкурс іще кілька нових. В одному лоті представники компанії неочікувано поєднали кейтеринг із послугами забезпечення медіаконтентом та експрес-доставку пошти. Експерти зауважують: іще до проведення першого етапу, відкриття конвертів, мав відбутися попередній відбір учасників, як того вимагає новий закон про концесію, ухвалений 20 жовтня 2019 року. Але цей етап в "Інтерсіті" оминули.

Зазначається, що до боротьби за право стати постачальником послуг харчування у 2020-му році допущено три компанії: "Вог Кафе", "Санфініті" та "Фуд Енд Беверидж". Але, за даними експертів ринку, два останніх заявника не мають відповідного досвіду щодо надання всіх заявлених послуг, а також не подали довідок про кількість працівників. За технічними ж вимогами – їх має бути не менше 150-ти осіб. Другий етап конкурсу призначений на 25 листопада.

Тим часом, вітчизняний залізничний перевізник "Укрзалізниця" поступово запроваджує нові підходи для поліпшення сервісу. Так, упродовж останніх років постачальника харчування на швидкісних маршрутах обирала виключно конкурсна комісія. Для участі в конкурсі охочі подавали заявку і мали запропонувати стандартний асортимент: гарячі напої, кондитерські вироби та снеки.

Попередній матеріал
Танкер "Делфі" оточать спеціальними бонами для очищення води від нафтопродуктів – подробиці
Наступний матеріал
"Не злий Майдан": у мережі запустили флешмоб на підтримку адвоката Закревської
Теги:
Loading...