5.ua

Ефективне управління та соціальна відповідальність перед державою: "Метінвест" за 15 років посів передове місце в галузі

  Читайте по-русски
  У "Метінвесті" наразі працює приблизно 80 тисяч співробітників

  За 15 років роботи "Метінвест" посів передове місце у сплаті податків до Державного бюджету. За всі роки своєї роботи компанія сплатила майже 165 млрд грн податків.

  "Я не думаю, що є ще хоч одна приватна компанія в Україні, насамперед у гірничому комплексі, яка за той же період сплатила стільки ж податків. Це дуже визначний показник. Він говорить про те, як з одного боку, ефективне управління компанією, з іншого боку – про соціальну відповідальність компанії, про виконання зобов'язань перед державою", – переконаний голова Федерації металургів України Сергій Біленький.

  У "Метінвесті" наразі працює приблизно 80 тисяч співробітників. Саме вони доклали руку до того, що "Метінвест" є конкурентним на світовому ринку сталі.

  Клієнтами групи є сотні провідних компаній світу – від Thyssenkrupp до Fincantieri. Варто зазначити, що велика кількість продукції використовується і в українських об'єктах, які знає кожен. Серед них – Національний спортивний комплекс "Олімпійський", для будівництва якого використали 1700 тонн сталі "Метінвесту"; прозорий міст у Києві, який уже став символом столиці; Дарницький міст, Новий саркофаг над Чорнобильською АЕС та багато інших важливих об'єктів. І зупинятися на цьому в компанії не планують.

  Попередній матеріал
  Компанія допомагає генерувати до 8% ВВП: "Метінвест" за 15 років став суттєвою частиною нашої промисловості – експерти
  Наступний матеріал
  Верховна Рада ухвалила закон про покарання за воєнні злочини
  Теги:
  Loading...