метінвест
метінвест Фото socportal.info

Компанія допомагає генерувати до 8% ВВП: "Метінвест" за 15 років став суттєвою частиною нашої промисловості – експерти

  Читайте по-русски
  Група "Метінвест" також збільшила податкові відрахування до бюджетів усіх рівнів

  У збагаченні Державного бюджету Україна розраховує на внутрішні джерела – передусім експортерів аграрної та металургійної продукції. Експерти повідомляють, що однією з найбільших компаній України за кількістю сплачених податків є компанія "Метінвест". За 15 років діяльності вона сплатила майже 165 млрд грн податків.

  "Металургія - це суттєва частина нашої промисловості, яка експортоорієнтована, і від неї залежать багато суміжних галузей. Зараз вона знаходиться в непоганому стані. Це основні металургійні комбінати, які дають нам від 8 до 10% нашого ВВП, разом з усім комплексом, включаючи гірничо-збагачувальні комбінати, виторг з яких зараз суттєво збільшився", – вважає член ради Національного банку України Віталій Шапран.

  Група "Метінвест" також збільшила податкові відрахування до бюджетів усіх рівнів. Уже цьогоріч компанія наростила сплату податку на прибуток більш ніж у 7 разів і перетнула позначку в 10 мільярдів гривень. Таку ж суму в компанії інвестували і в розвиток підприємств.

  "Проєкти, такі як будівництво гірничо-збагачувальних комбінатів, кбудівництва нових металургійних комплексів, якщо будуть вводитися нові потужності, то, звісно, будуть робочі місця", – розповів Віталій Шапран.

  Попередній матеріал
  Антициклон Vesna поступово витісняє циклонічні дощі – синоптик
  Наступний матеріал
  Ефективне управління та соціальна відповідальність перед державою: "Метінвест" за 15 років посів передове місце в галузі
  Теги:
  Loading...