Фото Юрія Бірюкова

Державні закупівлі від авторизованого майданчика УУБ

  Читайте по-русски
  На майданчику є всі актуальні тендери, які на даний момент діють в системі Прозорро

  Величезна кількість закупівель з боку державних підприємств і служб повинні проводитися згідно з чинним законодавством, а воно свідчить, що закупівля повинна здійснюватися за тендером. Це знайома для більшості практика, коли на певний проект заявку надається декількома учасниками, а перемогу здобуде той, хто запропонував найнижчу вартість.

  Система тендерів давно автоматизована за допомогою майданчика Prozorro, куди додаються всі тендери, попередньо сформовані на партнерських сайтах. Одним з них є система під назвою "Українська універсальна біржа". Про неї можна прочитати тут tender.uub.com.ua, де є інструкція до дії і відповідний функціонал. З усіх питань можна звернутися в службу підтримки, де оператори миттєво нададуть свої консультації.

  Як брати участь в тендерах?

  Алгоритм дій для нових учасників виглядає наступним чином:

  • Реєстрація на сайті;
  • Вибір необхідного тендера;
  • Подача заявки;
  • Взяття участі в торгах;
  • Підписання договору.

  Створення облікового запису займе кілька хвилин. Це дозволить автоматизувати подальші дії, щоб кожен не доводилося входити під своїми даними і користуватися відповідним функціоналом. Крім того для новачків на YouTube-каналі є інструкції і рекомендації.

  На майданчику є всі актуальні тендери, які на даний момент діють в системі Прозорро. Потенційні учасники тендерів можуть використовувати кілька фільтрів, щоб в результаті відібрати категорію тендера, сферу діяльності, обсяг коштів, умови, регіон і багато іншого.

  Якісна технічна підтримка діє на всіх етапах. Фахівці та консультанти готові в будь-який момент оцінити вимоги і завдання кожного клієнта. Вони знають всі деталі і технічні нюанси торгів, тому постачальники не залишаться без професійних консультацій відносно усіх етапів співпраці.

  Принципові відмінності Прозорро

  Головна особливість системи – це її прозорість, тому що всі тендери публікуються відкрито і не обмежується доступ третіх осіб. Таким чином, кожен бажаючий може побачити, куди витрачаються державні гроші, і хто саме виконує відповідні замовлення.

  Ще одна відмінна риса – конкуренція. Багато бізнесменів хочуть здобути перемогу, відповідно вони змушені знижувати вартість своїх послуг або товарів, але зберігати якість. Це призводить до конкуренції і зниження корупції. Prozorro завжди враховує інтереси держави, бізнесу і одночасно суспільства.

  Попередній матеріал
  Чиновники адміністрації Трампа привласнили коштовні подарунки для іноземних делегацій – ЗМІ
  Наступний матеріал
  У Львові посилюють карантин: що обмежать і заборонять
  Теги:
  Loading...