Блінкен
Блінкен Shutterstock

Блінкена вразили масштаби корупції Кличка в Києві – ЗМІ

  Читайте по-русски
  Повідомляється, що представники ОП обговорили з держсекретарем США кейс корупції в Києві

  Під час візиту в Україну державний секретар США Ентоні Блінкен був неприємно здивований масштабами корупції в столиці і не заперечував проти оперативної розробки оточення Віталія Кличка і самого міського голови Києва. Про це повідомляє інформагенція "Українські національні новини".

  За даними ЗМІ, в Офісі президента на зустрічі представників української влади з держсекретарем США обговорювався зокрема і кейс корупції в Києві.

  "Блінкен був неприємно здивований масштабами корупції у столиці і в підсумку не заперечував проти розробки оточення Кличка і самого мера Києва. Таким чином, Віталій Володимирович втратив заступництво Держдепу, що фактично давало йому недоторканність. Тому те, що обшуки в "Київзеленбуді" і "Спецжилфонді" почалися відразу після візиту Блінкена, – не випадковість", – йдеться в повідомленні.

  Джерела припускають, що Кличку, Палатному і Комарницькому варто шукати хороших адвокатів.

  "Поки що справи стосуються десятків мільйонів гривень. Але наші джерела стверджують, що це – тільки початок. Зараз для мера Києва розклади дуже неоптимістичні: після візиту Блінкена ніщо не допоможе йому вийти з ситуації без втрат. Як мінімум, він втратить корупційні потоки, а як максимум – посаду голови КМДА", – резюмує УНН.

  Попередній матеріал
  Україна вийшла на перше місце в Європі за смертністю від коронавірусу за добу
  Наступний матеріал
  Обмін полоненими: Україна просить бойовиків звільнити майже 100 осіб
  Теги:
  Loading...