Титанозавр Patagotitan mayorum
Титанозавр Patagotitan mayorum World of Nature / Twitter

Відкопаний у Аргентині динозавр був найбільшою твариною, що коли-небудь ходила по землі

Patagotitan mayorum важив як 12 африканських слонів

У Аргентині палеонтологи знайшли та описали залишки нового виду динозаврів, представник якого був найбільшою відомою наразі твариною, що будь-коли ходили поверхнею Землі. Про це повідомляє "Укрінформ" із посиланням на National Geographic.

За підсумками першого наукового опису особливо великого титанозавра було визначено, що тварина, яку назвали Patagotitan mayorum, існувала близько 102 млн років тому. Зазначається, що цей стародавній велетень, ймовірно, важив понад 69 тонн і був більше 36 метрів завдовжки.

Коли палеонтологи натрапили ще тільки на перші натяки останків динозавра, то одразу зрозуміли – він буде дуже великим. Скелета титанозавра відтворений у постійній експозиції Американського музею природознавства в Нью-Йорку з кісток, що були знайдені на на фермі в аргентинській Патагонії. Повністю зібрана конструкція там знаходиться вже від початку 2016 року, але тільки зараз науковці змогли тварину описати.

Вчені однак уточнюють, що оцінки ваги та розміру динозавра можуть мати цілу низку помилок, тому зазначені цифри не варто вважати абсолютно точними.

Дивіться також фотогалерею:

Водне коло: як у Відні слони від аномальної спеки рятуються – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Точок збурення суспільства вистачає": Мін'юст не підтримав обов'язкову реєстрацію мобільних абонентів
Наступний матеріал
Без шуму: Окупанти в Криму проводять обшук у будинку мусульман
Loading...