plus.google.com

Унікальна операція: У США морському піхотинцю пересадили донорські кінцівки

  Команда з 12 професіоналів витратила по шість годин на кожну з його кінцівок

  Ветеран Афганістану, який втратив ноги та одну руку на війні у 2010 році, став другим пацієнтом у США, якому зробили пересадку донорських рук, повідомляє УНІАН з посиланням на один з українських телеканалів.

  "Його другу руку були змушені ампутувати лікарі, бо туди потрапила інфекція. Надію на нове життя Джек отримав чотири роки тому, коли медики сказали, що здатні допомогти йому. Підготовка до складної операції тривала ще два роки. І лише два місяці тому хірурги взялися за трансплантацію", – розповідає видання.

  Зазначається, що морському піхотинцю пересадили донорські руки – команда з 12 професіоналів витратила по шість годин на кожну з його кінцівок. Через два місяці після операції Джек, попри біль, вже вчиться керувати своїми новими руками і дякує близьким свого донора.

  "Той, кого ви любили, помер не даремно. Щодня, дивлячись на свої нові руки, я долатиму біль, і ніколи не здамся, а пам'ятатиму його самовідданість і цей подарунок до кінця свого життя", – розповів він.

  Військовий зізнався, що тепер заново вчиться найпростішим речам. Зараз його нові кінцівки почали відчувати тепло і холод, тому на кухні доводиться працювати з обережністю. Після операції він отримав шанс на втілення старої мрії: Джек із дитинства хотів стати кухарем.

  Дивіться також: "Паперова бюрократія": Бійці АТО не можуть отримати з держбюджету гроші на інноваційні операції з вирощування кісток.

  Попередній матеріал
  У Міністерстві оборони презентували новий сухпайок для ЗСУ
  Наступний матеріал
  Береза про вибори: Якщо люди обирають лайно, то жити вони будуть на сміттєзвалищі
  Loading...

  "Паперова бюрократія": Бійці АТО не можуть отримати з держбюджету гроші на інноваційні операції з вирощування кісток

  Харківські хірурги розробили унікальний набір інструментів для видалення осколків

  Українські кардіохірурги вчаться міняти серцевий клапан без розрізу грудини

  Учені зі США розробили бинт нового покоління для поранених бійців