Technovator XE
Technovator XE 5.ua

Українсько-польський стартап презентував бездротову зарядку, що підживлює гаджети на відстані

Технологія дозволяє заряджати до восьми пристроїв одночасно в радіусі до 5 метрів

На конференції GISEC, IOTX & AI в Об'єднаних Арабських Еміратах українсько-польська компанія Technovator XE провела демонстрацію нової бездротової системи зарядки на відстані. Штаб-квартира та виробничі потужності амбіційного стартапу розміщуються у Польщі, а от центр досліджень і розробок – в Україні.

У компанії пояснюють, як працює винахід: необхідно під'єднати базу до розетки, вдягнути чохол XE на смартфон на встановити на нього додаток XE з Google Plаy. Після цього гаджет можна заряджати на відстані до 17 футів від розетки (близько 5,2 м).

Зарядна станція автоматично має розпочати заряджати пристрій (наприклад, смартфон), як тільки зможе знайти приймач (чохол XE) в межах свого діапазону. Передавач передає електромагнітні хвилі антени на приймач, а вже через інтелектуальний модуль управління антена заряджає акумулятори.

Зарядна станція може працювати з гаджетами, які підтримують технології Bluetooth, LoRa, Z WARE, ZigBee. Станція виявляє підключені до неї, аналізує стан їх заряду акумуляторів і визначає скільки потужності потрібно для зарядки кожного пристрою. Заряджати можна одночасно до восьми пристроїв на відстані. У додатку налаштовується рівень швидкості зарядки смартфонів та пріоритетність.

Компанія TechNovator ХЕ вже представляла свою систему бездротової зарядки в Україні на конкурсі Vernadsky Challenge (у 2016 році) і зайняла перше місце. Також брала участь в технологічній виставці IFA в Берліні, проводила демонстрацію і зустрічалася з президентом Польщі (вересень 2016 року), а також презентувала свою технологію на виставках CES Las Vegas, CES Asia 2017 і в даний час в IOTX 2018 у Дубаї. Їм вдалося отримати грант від Європейського Союзу.

Попередній матеріал
Нова електронна система онлайн-оплати: незабаром авіаквитки можуть подешевшати
Наступний матеріал
СБУ прийшла з обшуками до "головного комуніста" Симоненка – фото
Loading...