indiegogo.com

Студент з Білорусі розробив зарядку для гаджетів, якій не потрібна розетка

HandEnergy ще й схожий на гіроскопічний тренажер – допомагає тренувати м'язи рук та грудні м'язи

Білоруський студент Михайло Вага, який наразі проживає у ірландському Дубліні, розробив кишеньковий генератор електроенергії HandEnergy, який дозволяє заряджати гаджети без використання розетки. Як повідомляє Macdigger, гаджет нагадує за формою іграшку Powerball: аби він почав працювати, його достатньо злегка розкручувати.

"Всередині HandEnergy знаходиться потужний ротор, який запускається поворотом стартового кільця. Швидкість обертання складає 5 тис. обертів на хвилину… Кишеньковий генератор обладнаний акумулятором на 1000 мА·год та USB-роз'ємом у 5 В і 1 А – від нього можна зарядити будь-які гаджети, починаючи від смартфонів і планшетів, закінчуючи "розумними" годинниками, фітнес-трекерами і камерами. Вага успішно зібрав кошти на виробництво пристрою: винахідник планує продавати його скрізь – від США до Японії", – пише видання.

indiegogo.com

HandEnergy не потрібно заряджати, енергія виробляється при обертанні та накопичується у вбудованому акумуляторі. При цьому девайс допомагає тренувати м'язи рук та грудні м'язи – він схожий на гіроскопічний тренажер.

На Indiegogo команда винахідника успішно зібрала кошти для виробництва першої партії пристроїв – зібрали майже $116 тис (143% від необхідної суми). За словами Ваги, до нього вже почали звертатися оптові продавці "з усіх континентів". Продаватиметься HandEnergy за $79.

Дивіться також фотогалерею:

Попередній матеріал
Глава Київського метрополітену: Жетон себе зжив, мета – автоматизація, як у всьому світі
Наступний матеріал
Роковини МН17: що відомо про трагедію за три роки

Новий вірус атакував 14 мільйонів смартфонів з Android – ЗМІ

"Упізнати із тисячі": Компанія Apple запатентувала технологію розпізнавання обличчя

Вчені винайшли технологію створення синтетичних відбитків пальців

GENIUS: Школяр з України переміг на міжнародній олімпіаді США

Рекордний швидкубінг: У Парижі проводять чемпіонат світу зі складання кубика Рубика

Життєдайні технології: За допомогою 3D-принтера вперше створили штучне м’яке серце