Трамп підписав закон про фінансування польоту на Марс

  Зміни до закону також передбачають додаткові дослідження з освоєння Червоної планети

  Президент Дональд Трамп підписав закон, який дозволяє NASA отримати додаткове фінансування на дослідження Марса. Про це йдеться у повідомленні президента США на його сторінці у Facebook

  "Новий закон також передбачає виділення $19,5 млрд на фінансування космічних агентств на 2017 фінансовий рік, який почався 1 жовтня 2016 року. Трамп нещодавно направив Конгресу бюджетну пропозицію, яка дозволяє виділити кошти космічному агентству NASA в наступному році", – зазначається в публікації.

  Цей захід вносить зміни до чинного закону, щоб вести додаткові дослідження з освоєння Марса як одна з пріоритетних цілей діяльності NASA. Окрім того, законопроект дозволяє NASA отримати кошти для програм польоту людини в космос і на інші напрямки космонавтики, у тому числі на дослідження Марса.

  Трамп підписав законопроект у вівторок, 21 березня 2017 року, в Овальному кабінеті, оточений астронавтами і спонсорами закону, включаючи сенаторів Теда Круза і Марко Рубіо і сенатора-астронавта від Флориди Білла Нельсона.

  Як зауважують у прес-службі Білого дому, закон S.442 дозволяє асигнування для Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору в 2017 фінансовому році; він також передбачає удосконалення програми Міжнародної космічної станції; дозволяє медичний моніторинг та лікування колишніх космонавтів; уповноважує програму космічних технологій і уповноважує сторонню компенсацію за деякі небезпечні комерційні космічні послуги.

  Як повідомляв 5.UA, 9 березня 2017 року в США затвердили місію NASA на Марс

  Попередній матеріал
  "ДНР/ЛНР" взялися за "націоналізацію" будинків та квартир на Донбасі – розвідка
  Наступний матеріал
  Перед тим як обирати аудиторів для НАБУ, необхідно було розробити критерії аудиту – експерт

  Фантастична симфонія кольорів: NASA показала полярне сяйво з космосу – відео

  У NASA знають, як знову зробити Марс придатним для життя

  NASA опублікувало вражаючий знімок найхолоднішого місця на Марсі