Google

Google Timelapse показав, як змінювалася земля протягом 32 років – відео

Нова анімована карта містить більше п'яти мільйонів зображень

Картографічний сервіс Google Earth оновив функцію Timelapse, зробивши знімки чіткіше і додавши інформацію за останні роки. Тепер можна наочно побачити зміни, що відбулися в будь-якій точці планети, починаючи з 1984 року. Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на National Geografic.

"Нова анімована карта містить більше п'яти мільйонів зображень: найстаріші з них взяті з архіву Landsat, а свіжі отримані з супутників Landsat 8 і Sentinel-2. Підсумком роботи стало 25 мільйонів відеороликів, що показують поверхню Землі за період 1984-2016 роки", – йдеться в повідомленні. 

Google

Google

Також зазначається, що залишаються актуальними і науково-просвітницькі завдання. Ще в 2013 році картографічний сервіс Google Earth створив функцію Timelapse: розташовані в хронологічному порядку супутникові знімки давали повну картину життя планети за кілька десятиліть. Зараз це оновлений інструмент, що дозволяє ще краще простежити зміни.

Зауважимо, таймлапс (timelapse) — техніка на грані фото і відео: це кіно- або фотозйомка з певною кількістю кадрів на хвилину, об'єднаних в один відеоряд. Насамперед ця технологія застосовувалася, в основному, в наукових цілях для демонстрації повільно протікаючих процесів. З часом об'єднання фотографій у відеоряд стало поширеною практикою, і тепер таким чином створюється безліч видовищних міні-фільмів.

Як повідомляв 5.ua, користувачів мережі вразило неймовірне відео французької столиці, де Париж можна побачити за 2 хвилини. 

Попередній матеріал
МЗС України направляє до Росії ноту протесту через погрози ракетного удару
Наступний матеріал
"Серйозне маскування": українські бійці в зоні АТО продемонстрували свої "хитрі навички"

Віртуальна реальність: у Google "оживили" найпопулярніших динозаврів світу

Google розробив віртуальний тур Букінгемським палацом

У США малечі влаштували поїздку на Марс шкільним автобусом

Відео, де 88-річна бабуся вперше грає у віртуальний симулятор американських гірок, набрало більше мільйона переглядів

Секретний проект Apple: компанія почала розробляти окуляри віртуальної реальності

5 канал - трансляція наживо