en.wikipedia.org

Новації від 20th Century Fox: штучний інтелект обиратиме кінострічку для глядача

Програма вже більше року працює в тестовому режимі

Фахівці американської кінокомпанії 20th Century Fox створили експериментальну програму на основі штучного інтелекту для аналізу прогнозованої популярності фільму за трейлером, повідомили в "УКРІНФОРМ".

Як зазначають інженери, штучний інтелект аналізує відео кадр за кадром, порівнює дані з іншими переглянутими трейлерами і робить припущення щодо того, якій публіці може сподобатися фільм.

"У створенні власної експериментальної програми прогнозування та рекомендацій до фільмів (Merlin) 20th Century Fox співпрацює з компанією Google для використання серверів компанії та відкритої програмної бібліотеки TensorFlow", – повідомляють у кіностудії.

Адже, як заявляють у 20th Century Fox, глибоке розуміння аудиторії є надзвичайно важливим для кіностудій.

Слід відмітити, що програму Merlin використовують вже більше року.

Завдяки штучному інтелекту вже був проаналізований такий фільм як "Логан". Відзначивши частоту та тривалість появ різних атрибутів на екрані, Merlin видав список фільмів, які могли би сподобатися глядачам "Логана". До цього фільму штучний інтелект підібрав по перевазі подібні фільми про супергероїв.

Проте на сьогодні програма недосконала, адже Merlin вважає, що глядачам "Логана" має сподобатися "Тарзан", а такі очевидні рекомендації, як "Людина-мураха" та "Дедпул" він залишив поза увагою.

Як повідомляв 5.UA, штучний інтелект створив з нуля свій перший фільм. Короткометражка справляє неоднозначне враження. Фільм зрежисований і змонтований нейромережею, яка сама для себе вибрала ім'я Бенджамін.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Венеціанський кінофестиваль 2018: як зіркові гості вражали на червоній доріжці

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
НАБУ завершило розслідування щодо незаконного збагачення Омеляна
Наступний матеріал
Помічника нардепа, якого звинувачують у причетності до справи Гандзюк, звільнили