Віртуальний костюм
Віртуальний костюм hi-news.ru

Розробники показали тактильний костюм для віртуальної реальності – відео

Нині гаджет повністю підтримує всього 15 ігор для VR-стіна Vive і Oculus Rift

Стартап NullSpace VR зайнявся розробкою костюма HARDLIGHT VR, дуже схожого на футуристичну броню з чергової відеоігри про космічних суперсолдат. Про це повідомляє hi-news.

"Творці підкреслюють, що їх розробка не вирішить усіх проблем, адже на даному етапі гаджет повністю підтримує всього 15 ігор для VR-стіна Vive і Oculus Rift. У майбутньому вони планують поліпшити сумісність своєї "броні", додавши в бібліотеку підтримуваних ігор нові проекти", – зазначається в публікації.

У HARDLIGHT VR є спеціальний аудиорежим, що перетворює певні звуки з гри відчуття. Він працює навіть у тому випадку, якщо гру під жилет не адаптували. Ще одна цікава особливість пристрою — можливість відстежувати рухи тіла і синхронізація його положення з гарнітурою. Це забезпечить ще більш реалістичні відчуття при грі.

Розробники вже організували на Kickstarter збір коштів, необхідних для випуску костюма. Варто відзначити, що HARDLIGHT VR вимагає підключення до ПК через USB, тому повної свободи дій від нього очікувати точно не варто. Стартовий комплект коштуватиме близько 500 доларів.

Дивіться також фото за темою:

Як повідомляв 5.UA, у серпні 2016 року Facebook відкрила найбільшу лабораторію для розробки продуктів віртуальної реальності. 

Попередній матеріал
1600 співробітників кримського СБУ під час анексії РФ зрадили Україну – екс-заступник глави АП
Наступний матеріал
"Крим – це Україна": Акції солідарності відбулися у Швеції, Німеччині та Італії
Loading...

Війна на власні очі: "5 канал" представляє віртуальну екскурсію музеєм АТО у Дніпрі

Розробники показали тактильний костюм для віртуальної реальності – відео

NASA та Microsoft створять виставку для віртуальних прогулянок Марсом