unian.ua

Презентований Apple Watch 2 повністю перероблений з точки зору інженерії

Завдяки GPS-модулю можна буде відстежувати маршрут своєї поїздки

Apple Watch 2 повністю перероблені з точки зору інженерії Apple Watch series 2 повністю перероблені з точки зору інженерії. Нові годинники захищені не тільки від бризок – вони повністю водонепроникні і в них можна плавати в басейні, повідомляє УНІАН.

Вся вода, яка потрапляє в годинник, буде автоматично "виштовхуватися" з них через динамік – єдиний відкритий порт пристрою.

Під час презентації повідомили, що Apple збирала інформацію у сотень плавців, навіть брала у них кров на аналіз, щоб створити алгоритм, який би прораховував з точністю, скільки калорій, яку ви спалили за тренування в басейні, скільки кіл зробили і так далі. Новий процесор – двоядерний, на 50% швидше минулорічної версії. А оновлене відеоядро обробляє графіку вдвічі швидше. Новий дисплей – вдвічі яскравіший. За інформацією компанії, це найяскравіший дисплей, який будь-коли був у пристроях Apple, не тільки в годинниках. У годинник також вбудований GPS-модуль. Завдяки GPS-модулю можна буде відстежувати маршрут своєї поїздки, користуватися навігатором, переглядати інформацію про найближчі пам'ятки і так далі.

Окрім того, в Apple Watch 2 набирати текст можна буде, малюючи букви на екрані пристрою, пише УНІАН. Також Джефф Вільямс, операційний директор Apple розповів, "що чекає Apple Watch у найближчому майбутньому". У наступному глобальному оновленні: спрощений інтерфейс, повідомлення стануть зручніші, нові стікери і анімації, а набирати текст можна буде, малюючи букви на екрані пристрою – вони автоматично будуть переведені у друкований текст. Ще один "ігровий" анонс – на Apple Watch можна буде грати в Pokemon Go.

Apple Watch series 2 будуть продаватися в корпусі з алюмінію, сталі і кераміки та будуть доступні у чотирьох яскравих кольорах. Також будуть нові ремінці Hermes. Apple представила Watch Nike+ для тих, хто веде активний спосіб життя. Ціни: $369 за базові моделі, як на Apple Watch series 2, так і на Nike+. Перша модель, торішня, отримає оновлений процесор і подешевшає на $100 – її ціна складе $269.

Як повідомляв 5.ua, Apple представила новий iPhone 7

Попередній матеріал
Генсек НАТО: Альянс продовжить підтримувати Україну попри критику Росії
Наступний матеріал
ЗМІ: глави МЗС Франції та Німеччини відвідають Київ наступного тижня

Презентація iPhone 7 та Apple Watch 2

Завтра Apple презентує смартфон нового покоління iPhone 7

Голова Єврокомісії став на захист дій Брюсселя щодо компанії Apple

Єврокомісія оштрафувала компанію Apple на рекордні 13 мільярдів євро

Apple готується представити ноутбуки нового покоління з особливими характеристиками

В Apple розповіли про особливості нового iPhone 7