Голова Єврокомісії став на захист дій Брюсселя щодо компанії Apple

  Рішення ЄК щодо сплати податків американською компанією Apple базувалося на фактах та наявних нормах і не було спрямоване проти Сполучених Штатів, запевнив голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер

  Голова Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер став на захист рішення ЄК зобов'язати американську компанію Apple Inc. сплатити багатомільярдні податки до бюджету Ірландії, повідомляє видання Deutsche Welle.

  Як зазначив Юнкер у неділю, 4 вересня, в китайському місті Ханчжоу, де сьогодні відкривається саміт Великої двадцятки (G20), рішення Єврокомісії спиралося на факти та наявні норми і не було спрямоване проти Сполучених Штатів.

  На тлі цього Юнкер додав, що розслідування Європейської Комісії щодо ухиляння від сплати податків раніше стосувалися передусім європейських компаній. Міністр фінансів Німеччини Вольфґанґ Шойбле також підтримав рішення Єврокомісії щодо оподаткування Apple Inc. 

  Як повідомляв 5.ua, з компанії Apple стягнули рекордні 13 мільярдів євро на користь Ірландії. Зазначається, що відповідне рішення ухвалила Єврокомісія за підсумками антимонопольного розслідування. Гроші стягнуть як відшкодування втрат, яких ірландська економіка зазнала через недонараховані компанії податки.

  Попередній матеріал
  У Туреччині в нічному клубі прогримів вибух: є постраждалі
  Наступний матеріал
  Перестрілка на Закарпатті: У лікарні помер один із чотирьох постраждалих

  Єврокомісія оштрафувала компанію Apple на рекордні 13 мільярдів євро

  Компанія Apple виграла суд і не відкриє ФБР доступ до айфона